به‌روز شده در: ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
کد خبر: ۸۲۶۸۳
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰
احداث زائر سرای کرامت با هدف ترویج سفرهای ارزان قیمت و بهره مندی مددجویان از امکانات کمیته امداد در نظر گرفته شده است تا مددجویان این نهاد با مساعدت خیران به مشهد مقدس اعزام شوند.
افتتاح زائر سرای «کرامت» در مشهد مقدس با هدف ترویج سفر های ارزان قیمت
وارث: زائر سرای کرامت با حضور مهندس سید پرویز فتاح ، رئیس کمیته امداد، آیت الله علم الهدی، نماینده ولی فقیه استان و حجت الاسلام رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی در خراسان رضوی  افتتاح  می شود.

 زائرسرای «کرامت» با هدف تحقق بیانات مقام معظم رهبری به منظور ترویج سفر های ارزان قیمت و با اولویت پذیرش زائران با بضاعت مالی اندک از مناطق محروم کشور افتتاح می شود.

احداث این زائر سرای ۱۱ طبقه در فضایی با متراژ ۱۰ هزار متر مربع  و با ظرفیت ۴۳۰ تخت خواب در سال ۹۲ به همت کمیته امداد آغاز شد و اکنون قابل بهره برداری است.

بر اساس این گزارش، احداث زائر سرای کرامت با هدف ترویج سفرهای ارزان قیمت و بهره مندی مددجویان از امکانات کمیته امداد  در نظر گرفته شده است تا مددجویان این نهاد با مساعدت خیران به مشهد مقدس اعزام شوند.

شایسته ذکر است، در هفت ماهه نخست سال جاری بیش از ۵۲ هزار و ۸۵ نفر از مددجویان با کمک خیران در قالب طرح شوق زیارت به مشهد مقدس اعزام شده اند که بر اساس برنامه ریزی های انجام شده تا پایان سال  نیز ۱۲۰ هزار نفر  به این سفر زیارتی  اعزام خواهند شد.

برای مشاهده فیلم بیانات مقام معظم رهبری درباره اعزام مددجویان تحت پوشش کمیته امداد به زیارت آقا علی بن موسی الرضا(ع) به فایل ذیل مراجعه کنید.مطالب مرتبط
حجت الاسلام رئیسی: آنچه باعث عقبگرد انسانیت می شود؛ اطاعت از کفار است+گزارش تصویری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها