به‌روز شده در: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
کد خبر: ۸۳۸۰۱
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۰
فرمانده قرارگاه کمیته جست‌وجوی مفقودین
سردار باقرزاده: پیکر مطهر ۹۸ شهید تازه تفحص شده فاطمیه اول تشییع می‌شود.
تشییع پیکر ۹۸ شهید تازه تفحص شده در ایام فاطمیهوارث: پیکر مطهر 98 شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس صبح روز چهارشنبه 155 دی‌ماه از مرز شلمچه به خاک وطن بازگشت و پس از آن به هفتگل منتقل شد.
وی افزود: پیکر پاک این شهدا در شهر شهیدپرور هفتگل تشییع شد، پس از آن با استقبال مردم باغملک به شهر منتقل شدند و آئین بزرگداشت نخستین سالگرد شهادت جستجوگر نور شهید فرزاد زنگنه، از شهدای تفحص در کنار ابدان مطهر شهیدان برگزار شد.
فرمانده قرارگاه کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح اضافه کرد: پس از این برنامه، پیکر مطهر شهدا به مسجد سیدالشهدا(ع) باغملک منتقل شد و مردم این شهر دعای کمیل را در کنار شهدا زمزمه کردند.
وی با بیان اینکه پس از قرائت دعای کمیل با بدرقه مردم باغملک پیکر 98 شهید دفاع مقدس به اهواز منتقل شد، خاطرنشان کرد: مراحل شناسایی پیکر شهدا در تهران انجام می‌شود.
عشقی تصریح کرد: پیکر مطهر این 98 شهید تازه تفحص شده به همراه تعداد دیگری از شهدای دفاع مقدس همزمان با ایام فاطمیه اول در سراسر کشور تشییع می‌شود.
فرمانده قرارگاه کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: پیکر مطهر این شهدا در 31 استان کشور تشییع می‌شود.

مطالب مرتبط
بیانیه هیأت‌های محوری و برگزیده کشور در آستانه ایام فاطمیه
شوخی که به واقعیت تبدیل شد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها