به‌روز شده در: ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
کد خبر: ۸۳۸۴۴
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۹
امام جمعه بیرجند:
امام جمعه بیرجند با بیان اینکه راه غنی سازی انسان، عبادت و برپایی نماز است، گفت: تقرب به خداوند متعال به این معنا است که به سمت زیبایی‌های دین اسلام حرکت کنیم و در برپایی نماز از خود بگذریم.
راه غنی سازی انسان، عبادت و برپایی نماز است
وارث: حجت الاسلام علی رضایی در گردهمایی مجریان و مدیران طرح مبین «مدیریت و برنامه ریزی یاوران نماز» مدارس خراسان جنوبی اظهار داشت: ظاهرگرایی یک آسیب جدی است که با آن رو برو هستیم.

وی با بیان اینکه باید فرزندان خود را با کمک نماز به فرشته کامل تبدیل کنیم، گفت: نماز به معنای این است که انسان به یک فرشته کامل تبدیل شود و ما باید فرشته صفت باشیم تا بتوانیم یک فرشته کامل از کودکان بسازیم و تحویل جامعه بدهیم.

امام جمعه بیرجند با اشاره به اینکه نمازخوان کسی است که لحظه به لحظه با حقایق آشنا می شود، ادامه داد: باید هر لحظه به زیبایی‌های دین نزدیک تر شویم و کودکان را به خیر و خوبی و زیبایی‌های دین نزدیک کنیم.

حجت الاسلام رضایی با توجه به اینکه نباید از خداوند متعال در هنگام اقامه نماز غافل شویم، تصریح کرد: اقامه نماز با کبر و غرور می تواند آسیب‌هایی به ما و فرزندانمان وارد کند و باید نماز را خالصانه اقامه کنیم.

وی افزود: تقرب به خداوند متعال به این معنا است که به سمت زیبایی‌هایی دین اسلام حرکت کنیم و در برپایی نماز از خود بگذریم و عاشقانه و آگاهانه به سمت خداوند متعال حرکت کنیم.

امام جمعه بیرجند با تاکید بر اینکه راه غنی سازی انسان، عبادت و برپایی نماز است، خاطرنشان کرد: مهم ترین موضوعات دینی از جمله نماز را در قالب مفاهیم دینی ترویج و تبلیغ دهیم.


منبع: شبستان
برچسب ها: غنی سازی ، انسان ، نماز ، عبادت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها