به‌روز شده در: ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰
کد خبر: ۹۰۹۱۳
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
مسئول بنیاد کرامت آستان قدس رضوی:
مسئول بنیاد کرامت آستان قدس رضوی گفت: هم اکنون در یک پیچ مهم تاریخی هستیم و یک جنگ همه جانبه آغاز شده است.
وارث: حسین یکتا، مسئول بنیاد کرامت آستان قدس رضوی در نخستین اجلاس ملی رابطان جامعه ایمانی مشعر که در مؤسسۀ امام خمینی(ره) برگزار شد، با تأکید بر لزوم جبهه‌سازی فرهنگی اظهار داشت: هنوز در حوزه فرهنگی کارهای بسیار زیادی مانده است و باید در برابر تمام جبهه‌های تکفیری جهان، یک جبهه واحد بسازیم.

هیئت‌های مذهبی ۳ اصل را رعایت کنند

مسئول بنیاد کرامت آستان قدس رضوی گفت: کشورهای غربی سال‌هاست کار جبهه‌سازی فرهنگی را از شبکه‌سازی شیعه تقلید کرده و شبکه‌سازی کردند. کشورهای غربی بیوتروریسم اعتقادی را به عنوان داعش در برابر ما قرار دادند.

وی با تأکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص مباحث فرهنگی خاطرنشان کرد: هم اکنون در یک پیچ مهم تاریخی هستیم و یک جنگ همه جانبه آغاز شده است.

مسئول بنیاد کرامت آستان قدس رضوی تصریح کرد: دشمن در این جنگ هرچه دارد رو می‌کند، اما باید در برابر این هجمه‌ها به دفاع بپردازیم. نظامیان آمریکا دیگر نمی‌توانند به سرزمین عراق بازگردند، اما فعالیت‌های فرهنگی را در آنجا آغاز کردند.

ترامپ، هدفمند روی کار آمد

وی روی کار آمدن ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا را هدفمند خواند و گفت: احساس می‌کنم کار یهود تمام است و آوردن شخصی به نام ترامپ هدفمند بوده است.

یکتا با اشاره به رعایت سه اصل توسط هیئت‌های مذهبی کشور خاطرنشان کرد: سه اصل تربیت، خدمات اجتماعی و بین الملل را باید تمام هیئت‌های مذهبی کشور مدنظر داشته باشند. هیئت‌های مذهبی کشور باید در بحث خدمت‌رسانی اجتماعی برنامه‌ریزی کرده و آن را به نحو أحسن انجام دهند.

مطالب مرتبط
هر اقدامی در بارگاه رضوی باید در راستای افزایش رضایت زائران باشد‌
درخواست آیت‌الله مصباح یزدی از هیئت‌های مذهبی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها