به‌روز شده در: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
کد خبر: ۹۶۴۸۸
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
حجت الاسلام ماندگاری:
حجت‌الاسلام ماندگاری ضمن اشاره به اهمیت توسل شیعیان به حضرت فاطمه(س)، گفت: کاری کنید زهرا(س) به شما نگاهی کند، نیاز نیست فاطمه زهرا(س) به حجت‌بن الحسن سفارش کن بلکه همین که نگاه کندمهدی جان کار او را راه بینداز، امام زمان(عج) دست شما را می‌گیرد.
وارث: حجت‌الاسلام ماندگاری در یک سخنرانی با اشاره به اهمیت توسل به حضرت زهرا(س) گفت: سرّ، فاطمه است، کلید، فاطمه است؛ توسل کنید. امکان ندارد حضرت فاطمه زهرا(س) به فرزندشان و نور چشم‌شان حضرت ولی‌عصر(عج) امر کنند و حضرت اطاعت نکنند.

وی افزود: بچه زرنگ بچه‌ای نیست که مادرش 10 مرتیه به او سفارش کند و او اطاعت نکند. بچه زرنگ و مؤدب کسی است که از چشمان والدین خود میل‌شان را می‌فهمد. یک گدایی در خانه می‌آید و در می‌زند. پسر بزرگ ایستاده است. مادر یا پدر وقتی نگاهی به فرزند می‌اندازند، متوجه می‌شود که یعنی کار گدا را راه بینداز. کاری کنید زهرا(س) به شما نگاهی کند، نیاز نیست فاطمه زهرا(س) به حجت بن الحسن سفارش کند بلکه همین که نگاه کند مهدی جان کار او را راه بینداز، امام زمان(عج) دست شما را می‌گیرد و تا عرش می‌برد. اگر زهرا به مهدی خود بگوید او را به خاطر من نگهدار. »

ادامه سخنرانی را در فیلم زیر ببینید. مطالب مرتبط
ظهور افراد پای کار می خواهد
چرا رونمایی از «قرآن کشتی مطلا» واکنش های زیادی را برانگیخت؟!
اسلام؛ داعيه‌دار برقراری حکومت حق اجرای عدالت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها