به‌روز شده در: ۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
کد خبر: ۹۶۶۲۰
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
حجت الاسلام صادقی واعظ گفت: 22 بهمن روز دفاع از ارزش‌ها و ایستادگی بر آرمان هایی مثل دیانت، دفاع از وطن و تعصب به میهن است.
22 بهمن روز دفاع از ارزش‌ها و ایستادگی بر آرمان ها استوارثحجت الاسلام علیرضا صادقی واعظ سخنران و کارشناس مسائل مذهبی؛درخصوص حماسه 22 بهمن و راهپیمایی عظیم مردمی گفت: 22 بهمن روز دفاع از ارزش‌ها و ایستادگی بر آرمان هایی مثل دیانت، دفاع از وطن، ناموس و تعصب به میهن است. نمونه بارز ارزشها، خون شهدا و پیروزی انقلاب اسلامی در سالهای دفاع مقدس است.

وی در ادامه بیان کرد: تمام هزینه هایی که در این 40 ساله انقلاب، مردم از مال ها، جان هاو حتی از آبروشان خرج کرده اند، این ارزش‌ها و آرمان‌های هیچ وقت فراموش نشده است. همیشه مسائل و دشمنی های فراوانی از طرف دشمنان و منافقان در جهت موفقیت و رشد ایران وجود دارد، که باید هزینه هایی را پرداخت کرد. همیشه این فراز و نشیب‌ها بوده و همین مردم هستند که با تمام وجودشان برای ارزشهای انقلاب هزینه کرده اند.

حجت الاسلام صادقی واعظ افزود: امسال هم هرکسی که بیشتر برای این انقلاب سهمی داده؛ طبیعتا دلسوزانه تر از انقلاب دفاع می کند. حضور ما یعنی ایستادن پای ارزشها و آرمانهایمان. هر چه این حضور پرشور تر باشد ،خاری بر چشم دشمنان است. به همین سبب وظیفه تک تک ما در هر قشر، پست و هر جنسیتی است که  وارد صحنه شویم و حماسه 22 بهمن را مجدد خلق کنیم. همچنین به دنیا ثابت کنیم که ما پای این انقلاب و آرمانها و ارزشها ایستاده ایم وهدف نهایی ما رسیدن به حکومت عدل الهی صاحب الزمان(عج) خواهد بود.


مطالب مرتبط
ایستگاه فرهنگی مداحان و شاعران آئینی در مسیر راهپیمایی ۲۲ دایر شد
آیت‌الله مکارم‌شیرازی: مردم با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمن را مأیوس و ناامید کنند
انقلاب اسلامی، احیاگر ارزش‌های مکتب فاطمی(س) است
آغاز پیش ثبت نام نوروزی عتبات از ۱۲ بهمن/ اعزام روزانه ۶هزار زائر به عتبات عالیات در نوروز ۹۷
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها