به‌روز شده در: ۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
کد خبر: ۹۷۴۹۱
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴
مراسم جشن سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، با حضور اساتید، کارکنان و طلاب نمایندگی جامعه المصطفی در سنگال برگزار شد.
مراسم جشن میلاد حضرت زهرا(س) در سنگال برگزار شدوارث:مراسم جشن سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، با حضور اساتید، کارکنان و طلاب نمایندگی جامعه المصطفی در سنگال برگزار شد.

در این مراسم، پس از سخنرانی حجت الاسلام معتقدی، نماینده المصطفی در باره شخصیت حضرت زهرا(س) و امام خمینی(ره) و نامگذاری این روز به عنوان روز زن و مادر توسط امام راحل، یکی از طلاب خواهر و نیز یکی از اساتید بخش خواهران درباره فضایل حضرت زهرا(س) سخنرانی کردند.

لازم به ذکر است؛ در ادامه، گروه تواشیح کوثر این نمایندگی متشکل از تعدادی از دختران دانشجو نیز به اجرای تواشیح و مدیحه سرایی پرداختند.

در پایان مراسم نیز به کلیه دانشجویان خواهر هدایایی اهدا شد. همچنین به اسامی فاطمه، زهرا و بتول و نیز اساتید و کارکنان خواهر نمایندگی هدایای ویژه ای اهدا گردید.

همچنین به این مناسبت، مراسم جشنی ویژه بانوان توسط رایزنی فرهنگی کشورمان با شرکت بخش خواهران و مسئول و اساتید خواهر نمایندگی المصطفی در داکار برگزار شد و گروه تواشیح کوثر نمایندگی در این مراسم به مدیحه سرایی پرداختند.
منبع: ابناء
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها