به‌روز شده در: ۲۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
کد خبر: ۹۸۰۷۶
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
هر قدمی که برای انقلاب و تربیت نیروی انقلابی برمی داریم نباید به گونه ای باشد که به جای رویش، با ریزش نیرو مواجه شویم
مراقب باشیم به جای رویش با ریزش نیرو مواجه نشویموارث: استاد کلامی زنجانی درحاشیه همایش فعالان عرصه ستایشگری گفت: باید نسبت به خطرات و انحرافات موجود هوشیار باشیم، امروز همه خود را بصیر، آگاه و در مسیر ولایت می دانند اما برخی به وقت عمل متأسفانه در اثر نا آگاهی، احساسات و عدم تشخیص صحیح، می بینیم که به انحراف کشیده شده اند.

وی در ادامه افزود: بصیرت، اطاعت محض از ولایت و آگاه بودن از مسائل روز را می توان از جمله شاخصه و ویژگی های مداحان بسیجی دانست. این مداحان باید جذب کننده نیرو برای انقلاب و منعکس کننده پیام انقلاب باشند. تربیت مداحان انقلابی نیاز به روش های صحیح و کارآمد دارد.

استاد کلامی اشاره کرد: هر قدمی که برای انقلاب و تربیت نیروی انقلابی برمی داریم نباید به گونه ای باشد که به جای رویش، با ریزش نیرو مواجه شویم؛ درست است که هدف ما تربیت نیروهای در تراز انقلاب است، اما باید مراقب بود در این مسیر، فعالان عرصه ستایشگری از مسیر مستقیم منحرف نشوند. برنامه های سازمان بسیج مداحان بسیار خوب است، این همایش ها و گرد همایی ها برای استحکام پایه اعتقادی مداحان می تواند اثرات بسیار مطلوبی داشته باشد.

منبع: دعبل


مطالب مرتبط
توصیه‌های رهبر انقلاب در حوزه مداحی با شعار و تولید کتاب محقق نمی‌شود
یک مداح وقتی مداحی میکند، به اندازه ممدوح او را بالا می برند/در ضیافت بلای سیدالشهدا کارت ورود بکاء است
بودجه را خرج هیئتی های شهرهایی که مشکلات بیشتری دارند کنیم/همه در دستگاه امام حسین (ع) "آقا" هستند
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها