به‌روز شده در: ۲۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
کد خبر: ۹۸۰۷۸
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
مرکز مدیریت حوزه علمیه قم به منظور ترویج و تعمیق فرهنگ مهدویت و تربیت و پرورش نیروهای توانمند و متخصص در رشته تخصصی مهدویت، از بین طلاب واجد شرایط برای سطح 2 و 3 بدون آزمون کتبی پذیرش می‌کند.
مرکز تخصصی مهدویت طلبه می‌پذیردوارث: مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم همزمان با پذیرش متمرکز مراکز تخصصی و مؤسسات آموزش عالی حوزوی سطح 2 و سطح 3 حوزه‌های علمیه سراسر کشور اقدام به ثبت‌نام ویژه طلاب برادر در چندین استان کشور کرده است.

اتمام سطح یک برای پذیرش در مقطع سطح 2 و اتمام سطح 2 برای پذیرش در مقطع سطح 3، دارا بودن حداکثر 34 سال سن جهت پذیرش در سطح 2 و حداکثر 38 سال برای سطح 3، کسب امتیاز لازم در محاسبه نمرات دروس سطح قبل حوزوی و قبولی در مصاحبه علمی از جمله شرایط ثبت‌نام ذکر شده است.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند از تاریخ 14 تا 31 فروردین ماه با مراجعه به سایت معاونت آموزش حوزه‌های علمیه به نشانی www.howzeh-qom.ir و پرداخت 50 هزار ریال می‌تواندن نسبت به خرید کارت و دریافت سریال کارت ثبت‌نام اقدام کنند.

اعلام نتایج اولیه حداکثر دو هفته پس از اتمام زمان نام‌نویسی است که اسامی پذیرفته‌شدگان اولیه از طریق سایت معاونت آموزشی حوزه‌های علمیه اعلام می‌شود. 

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از لینک زیر اقدام کنند.


منبع: فارس

مطالب مرتبط
ممكن نیست كسی خلاف كند و آبرویش نرود
ناگفته‌هایی از زندگی رهبری از زبان برادر کوچکشان
مهر قبولی تمام اعمال چیست؟/ محبوب‌ترین عضو خانواده‌ خدا
مزدی که امام باقر(ع) به ۱۶ سال خدمت جابر داد+ فیلم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها