حاج محمد کمیل: نیروی انتظامی دنبال کاغذ بازی و شاکی خصوصی است ! نکند خون شهید علی خلیلی از یادمان برود!

کد خبر: 10305
در پی بی حرمتی شب گذشته اراذل و اوباش به هیئت روضة المکتب المهدی (ارواحنا فداه)، حاج محمد کمیل مطلبی را نوشته و در اختیار سایت وارث قرار داده است که در ادامه می خوانید:
وارث: در پی بی حرمتی شب گذشته اراذل و اوباش به هیئت روضة المکتب المهدی (ارواحنا فداه)، حاج محمد کمیل مطلبی را نوشته و در اختیار سایت وارث قرار داده است که در ادامه می خوانید:

محمد کمیلبا سلام
وقتی به عیادت علی خلیلی عزیز رفتیم. فکرش را هم نمی کردیم که طی کمتر از یک ماه باید برویم سر خاک مطهرش....

بعد از شهادتش بیشتر آنهایی که حتی اسمش را در کارتابل هایشان و در جلسه های مهمانیشان ندیده و نشنیده بودن، یک مانوری با جنازه وی دادن و او را به خاک سپردند و فاتحه...

دائما در هیئت ها و روضه هایی که می رفتم می گفتم نکند خون شهید علی خلیلی، هدف علی. آرمان و عشق علی و راه علی از یادمان برود!

علی برای امر به معروف ونهی از منکر رفت. علی برای هدف مقدس امام حسینی اش(ع) رفت و..

اما هنوز یک ماه از شهادتش نگذشته که اراذل واوباش این شهر به لطف برخوردهای قاطع و بازدارنده ارگان های مرتیط و سستی و کاهلی امثال خودم تو برخورد و کوتاه آمدن در برابر شکسته شدن حدود اسلام در کوچه و خیابون و ملاء عام و فراموش شدن امر به معروف و نهی از منکر از خودشون این جسارت را نشان دادن که به جلسه روضه امام حسین(ع) و بچه های هیئتی و عزاداران بی بی ام البنین(س) حمله و جسارت کنند.

حدود ساعت10:30 جمعه شب مورخ 93/1/22 عده ای از اراذل و اوباش نارمک به جلسه هفتگی ما (روضة المکتب المهدی ارواحنا فداه) حمله کردن و با چاقو کشی و اربده زنی و ضرب و شتم چند تن از عزاداران بی بی (ص) وجسارت ها به روضه امام حسین(ع)، که به لحاظ حیا از بیانش معذورم، سعی در بر هم زدن جلسه و توهین به مقدسات ما و پرچم امام حسین(ع) را داشتن. البته، به لطف صاحب روضه بعد از مقاومت مردم و دفاع عزاداران مجبور به فرار شدند.

متاسفانه نیروی انتظامی منطقه هم دنبال کاغذ بازی های خود و شاکی خصوصی است و می دانم که پیگیری از این ناحیه. بیشتر باعث درد دل ما میشه. لذا تصمیم گرفتم با اطلاع رسانی عمومی و کمک گرفتن از شما بزرگوارانی که هر کدام از فعالان فرهنگی و مذهبی این مملکت اسلامی و شیعه هستید. قدمی در خشکاندن این بی حرمتی ها از ریشه بر داریم.

در پایان، امیدوارم تمامی افکار و پندارمان در مسیر رضای حضرت مهدی(عج) قرار گیرد.

یا علی (ع)
محمدکمیل

وارث: شب گذشته، عده ای از اراذل اوباش شرق تهران سعی در برهم زدن مجلس روضة المکتب المهدی (عج) شدند که با همت برو بچه های هیئت جلوی این بی حرمتی گرفته شد.

اما سخنی با مسئولین ذیربط!

تا به کی ما بایستی تاوان بی تدبیری و .... را بدهیم؟

چند علی خلیلی دیگر بایستی در این راه بدهیم تا آقایان از این خواب خرگوشی بیدار شوند؟

امیدواریم، مسئولین ذیربط چه دستگاه های انتظامی و امنیتی سریعاً با پیگیری  این مسئله و برخورد با افراد خاطی از بروز چنین حوادثی جلوگیری نمایند.

این را بدانید!

نیروی های مردمی (از هیئتی تا بسیجی) منتظر تدبیر (یا بقولی، نوشداروهای بعد مرگ سهراب) شما نخواهند نشست! 

دیگر اجازه نخواهیم داد تا داغ "علی خلیلی ها" به دل ما بنشیند!