برگزاری جشن در روز شهادت امام هادی(ع) در دانشگاه!

کد خبر: 11598
سوال من این است که مسئولان دانشگاه تا به کی به دنبال تساهل و تسامح هستند و چرا با اینکه این برنامه در شورای فرهنگی تصویب نشده بود، اجازه برگزاری آن هم در روز شهادت امام شیعیان را دادند.
وارث: در روز شهادت امام هادی(ع) در حالی که همه ایران عزادار امام هادی (ع) بود، در اقدامی بی سابقه و در سایه تساهل و تسامح مسئولان دانشگاه، یکی از انجمن های علمی دانشگاه صنعتی بابل اقدام به برگزاری جشن سمپاد در دانشگاه کرد.

در این مراسم که با توزیع شیرینی و کیک های تولد (نیم متری) و پخش موسیقی های شاد همراه بود، بدون توجه به روز شهادت، مراسم روز سمپاد برگزار شد.

صیادی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی بابل با انتقاد از تساهل و تسامح مسئولان دانشگاه گفت: این برنامه در حالی برگزار شد که هیچگونه مجوزی برای آن در شورای فرهنگی دانشگاه صادر نشد.

وی ادامه داد: سوال من این است که مسئولان دانشگاه تا به کی به دنبال تساهل و تسامح هستند و چرا با اینکه این برنامه در شورای فرهنگی تصویب نشده بود، اجازه برگزاری آن هم در روز شهادت امام شیعیان را دادند.

صیادی ادامه می دهد: این در حالی است که وقتی ما نسبت به این اقدام نزد مسئول فرهنگی اعتراض کردیم، مسئول فرهنگی با بی تفاوتی نسبت به این مسئله، تنها به نکته بسنده کرد که ما به آنها تذکر می دهیم که هنگام نماز برنامه را قطع کنند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی بابل تصریح کرد: همه این اتفاقات در دانشگاه نشان از بازگشت آرام تهاجم فرهنگی و رویه حمله به ارزش ها در دوره اصلاحات می باشد. آقایان با تساهل و تسامح، در حال تبدیل کردن دانشگاه ها به یک محیط ضد فرهنگی هستند، آن هم در سالی رهبر معظم انقلاب موضوع فرهنگ را به عنوان شعار سال مطرح کردند.

منبع: شمال نیوز
/م118