جلسات تفسیر قرآن تهران در هفته پیش‌ رو

کد خبر: 37180
در هفته جاری از میان جلسات تفسیر قرآن تهران تنها جلسه تفسیر آیت‌الله ضیاءآبادی در مسجد علی بن حسین(ع) دربند برگزار می‌شود.
وارث : جلسات برجسته تفسیر قرآن این هفته در مناطق مختلف تهران برگزار می‌شود که اطلاعات مربوط به برگزاری آن‌ها به قرار ذیل است:

جلسه تفسیر قرآن آیت‌الله ضیاء‌آبادی


جلسه تفسیر اخلاقی قرآن آیت‌الله ضیاءآبادی امروز دوشنبه، 29 تیرماه بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد علی بن حسین(ع) واقع در میدان قدس، خیابان دربند، خیابان شهید زمانی، کوچه شهید شفیعی برگزار می‌شود. ایشان هر شب برای اقامه نماز مغرب و عشاء در این مسجد حضور دارد و حدود نیم‌ساعت صحبت می‌کند اما جلسات دوشنبه‌شب‌ها حاوی تفسیر اخلاقی قرآن است.


تعطیلی جلسه تفسیر قرآن آیت‌الله‌‌ غروی‌علیاری


جلسات خصوصی و عمومی تفسیر قرآن آیت‌الله غروی‌علیاری این هفته برگزار نمی‌شوند. معمولاً جلسه خصوصی چهارشنبه‌ها و جلسه عمومی جمعه شب‌ها در مسجد جامع فاطمیه، واقع در تهران نو، خیابان وحیدیه، میدان تسلیحات برگزار می‌شود.


تعطیلی جلسه تفسیر آیت‌الله ری‌شهری تا پایان شهریورماه


جلسه تفسیر قرآن آیت‌الله محمد محمدی ری‌شهری، تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم که با موضوع سوره حمد است، تا پایان شهریورماه برگزار نمی‌شود. بعد از آن نیز در پی نظرسنجی انجام شده از زائران، زمان برگزاری آن که پیش از این پنجشنبه‌ها بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار می‌شد به ظهرهای جمعه در مصلای حرم حضرت عبدالعظیم حسنی منتقل خواهد شد.


تعطیلی جلسه تفسیر آیت‌الله قرهی


یادآور می‌شود، جلسه تفسیر آیت‌الله قرهی که یکشنبه‌ شب‌ها بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار می‌شد، این هفته به دلیل مصادف شدن با ایام تعطیلات عید فطر برگزار نشد.

/م.ی216