سردار حاجی زاده: ارکان اصلی قدرت ما؛ اقتدار رهبرمعظم انقلاب و یکپارچگی ملت+گزارش تصویری

کد خبر: 71560
ارکان اصلی قدرت ما که اقتدار رهبر معظم و یکپارچگی ملت بیش از هر دوره ای مورد تهاجم قرار گرفته است و باید شرایط را درست تشخیص داد هم دیگر رو توجیه کرد و مسائل انقلاب را تبیین کنیم و هر کدام از ما باید خودمان را دستیار واقعی رهبری بدانیم. تضعیف اقتدار رهبری، تضعیف ملت ایران است تضعیف ملت،تضعیف اقتدار رهبری است.
وارث: یادواره 40 شهیدمسجد لیلة القدر تهران نو و شهدای منطقه شرق با سخنرانی سردار امیرعلی حاجی زاده و مداحی حاج سید مجید بنی فاطمه و با شعر خوانی برادر قاسم صرافان در مسجد لیلة القدر برگزار شد.
در ادامه متن سخنان سردار حاجی زاده را می خوانید:


سردار حاجی زاده: ارکان اصلی قدرت ما؛ اقتدار رهبرمعظم انقلاب و یکپارچگی ملت+گزارش تصویری

نتیجه ی تضعیف ملت و رهبر

الحمدالله امروزه مراسم یادواره شهدا در اکثر نقاط کشور برگزار می شود.ما به اجتماع در این مجلس نیاز داریم که با شهدا و آرمان های امام راحل تجدید میثاق کنیم و به همدیگر تکالیف و وظایفمان را یادآوری کنیم.


ما برای اینکه بتوانیم خودمان را با راه و مسیر شهدا تطبیق بدهیم باید احاطه کامل بر مسائل روز داشته باشیم و زمانی که تکالیفمان را انجام می دهیم به وظیفه ی انقلابیمان هم عمل کنیم.امروز نظام سلطه بیش از هر دوره ای نسبت به کشور ما،نظام ما،انقلاب ما ،ملت ما توطئه می کند. توطئه ی آمریکا امروز بیش از هر دوره ای است. ارکان اصلی قدرت ما که اقتدار رهبر معظم و یکپارچگی ملت بیش از هر دوره ای مورد تهاجم قرار گرفته است و باید شرایط را درست تشخیص داد هم دیگر رو توجیه کرد و مسائل انقلاب را تبیین کنیم و هر کدام از ما باید خودمان را دستیار واقعی رهبری بدانیم.

امروز توطئه ها پیچیده شده است. ما در گذشته ضریب حضور فضای مجازی را این مقدار نداشتیم امروز دشمنان ما از این امکان استفاده می کنند و ملت و کشور ما را مورد تهاجم قرار می دهند و اگر به اینها احاطه پیدا نکنیم و متوجه نباشیم قطعا کشور آسیب خواهد دید.

تضعیف اقتدار رهبری، تضعیف ملت ایران است تضعیف ملت،تضعیف اقتدار رهبری است.

در اینجا به دو قطعه از تاریخ اشاره می کنیم . در یک دوره در جنگ جهانی دوم شاهد هستیم که رئیس حکومت وقت پهلوی اول، اعلام بی طرفی در جنگ می کند در حالی که کشور ما از جنوب و شمال مورد تهاجم انگلیس و روس ها قرا می گیرد و رضاخان را وادار به استعفا و تبعید می کنند. کشور ما در آن دوره بسیار آسیب دید.

در یک دوره هم به بهانه ی آزادسازی کویت امریکا پرچمدار کشور کویت می شود و کشورهای اروپایی وارد منطقه می شوند. کشورهای عربی و غیر عربی آماده می شوند برای جنگ با کشور عراق؛ در آن دوره عده ای بی بصیرت می گویند باید در کنار صدام قرار بگیریم و امروز فرصت خوبی برای تهاجم به امریکاست عده ای هم اعتقاد بر این داشتند که در کنار امریکا قرار بگیریم و به عراق حمله کنیم. در آن دوره رهبری اعلام بی طرفی می کنند و وارد جنگ نمی شوند ولیکن امروز رهبر معظم اجازه دخالت در هیچ اموری را نمی دهند. هر دوی این پیام ها پیام های سیاسی است .

این حرکت سیاسی یک پشتوانه ی قدرت نظامی و اقتدار را دارد. رضاخان بدون پشتوانه اعلام می کند ولی رهبری اینطور نیستتند. کشور ایران احاطه شده در بین کشورهایی که امروزه ناامنی در آنها موج می زند ولی اگر سپاه قدس در سوریه مقاومت و جنگ نمی کردند این جنگ به کشورهای بیشتری احاطه پیدا می کرد. گروه های داعش عمدتا از کشورهای منطقه تغذیه می شوند و از هر قشری در بین آنها هستند.

جزئیات حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

با قدرت نظامی و حضور نیروی سپاه قدس و نیروهای امنیتی و ارتش الحمدالله امنیت در کشور برقرار است، کشور با هرگونه ورود تروریست و داعش به شدت برخورد می کند. ولی کشور باز در به این مورد اکتفا نمی کند و عمل قدرتمند تری انجام میدهد و نمونه اش کسب اجازه از رهبری برای شلیک موشک به یک منطقه داعش که ایشان موافقت کردند و فرمودند موافق هستم انجام دهید فقط افراد غیر نظامی کشته نشوند؛ این یعنی احاطه اطلاعاتی باید قبل و بعد و حین عملیات احاطه و کنترل کامل داشته باشند. این عملیات ثمره ی حداقل سه دهه تبعیت بی چون و چرای سپاه پاسداران از مقام معظم رهبری است.

اگر حضرت آقا می فرمایند ما سیلی نمی خوریم، سیلی می زنیم و چند ساعت بعد عملیات شلیک موشک انجام می شود، این حرکت پشتوانه دارد و اتفاقی نیست.

نتیجه تبعیت بی چون و چرا از مقام معظم رهبری

حضرت آقا در سال 88 به فرمانده های نظامی فرمودند الویت من دقت در موشک هاست. اگر جایی عملیاتی انجام می شود و توانمندی وجود دارد یک شبه به دست نیامده بلکه نتیجه اخلاص و تبعیت بی چون و چرا از فرمایش رهبری است. برای اجرای مطالب و اهدافمان باید پشتوانه داشته باشیم اگر اینطور نباشد مسائل پیش نمی رود؛ و اینها نیاز به تبعیت دارد.

حضرت آقا در عید فطر فرمودند: تهاجم قدرتمندانه ی سپاه به دشمنان، ذخایر ارزشمند اجتماعی است و لازمه حفظ این ذخایر گرانبها حفظ وحدت و یکپارچگی ملت، حفظ انگیزه های انقلابی و حرکت در جهت اهداف و آرمان های انقلاب است. این تکلیف ملت ایران است. اگر می خواهیم امروز بر مشکلات بزرگ که کشورهای دیگر برای ما طراحی و پیاده سازی می کنند غلبه کنیم، باید یکپارچه کنار یکدیگر باشیم تحت امر حضرت اقا.

تربیت یافتگان غرب و شرق ؛ مشکل امروز کشور ما

امروز یکی از مشکلات بزرگ کشور ما به تعبیر امام راحل این است که ما از شر رضاخان و محمد رضا خلاص شدیم ولیکن از شر تربیت یافتگان غرب و شرق به این زودی ها نجات نخواهیم یافت. این یک معیار است برای ما که حواسمان را بیشتر جمع بکنیم. راهکار مشخص شده است ، در شرایط غیبت معصوم باید به ولایت فقیه مراجعه شود.

امروز ملت ما دولت ما مجلس ما همه باید کمک کنیم که مشکلات اقتصادی و سیاسی را حل کنیم. دولت باید پیش قدم باشد در این امر.امروز به فناوری هایی که دست پیدا می کنیم در حوزه های مختلف پیچیدگی بیشتری نسبت به سطح نظامی دارد. نمونه از فاصله 700 کلیومتر بخواهید یک هدف را بزنید. امروزه چند کشور در زمینه زمینی دریایی هوایی می تواند رادار تولید کند؟ چندکشور دسترسی به موشک ها و فناوری های پیشرفته دارد؟

خودکفایی کشور ایران با کشورهای دیگر بسیار متفاوت است با تکیه بر دانشگاه ها و جوانان نخبه وملت ایران همه کار در کشور ایران شدنی است. 1: ملت و 2 : تبعیت از حضرت اقا. اگر این اتفاق بیافتد امریکا و هیچ کشوری نمی تواند کاری بکند.

سردار حاجی زاده