حضرت زینب كبري (س) مقدمه ساز ظهور حجت خدا هستند

کد خبر: 76294
مولف کتاب «نگاهی به رابطه عبد و مولا» با اظهار بر اينكه حضرت زینب (س) جزو ۱۴ معصوم نیستند، ولی حرکاتشان چقدر قدرت و برکت پیدا می کند، گفت: حضرت صديقه صغري زینب كبري (س) مقدمه ساز ظهور حجت خدا هستند.
وارث: حجت الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان شامگاه (3 بهمن) در جشن بزرگ ميلاد حضرت زينب كبري (س) و آئين تجليل از پرستاران نمونه كه به همت شوراي مردمي مساجد و دبيرخانه كانون هاي فرهنگي و هنري مساجد استان بوشهر و با هكاري سازمان فرهنگي و اجتماعي شهرداري بندر بوشهر در محل مصلاي جمعه اين شهر برگزار شد، به مقام بزرگی حضرت زينب (س) نزد خداوند سبحان پرداخت و گفت: شاعران آيني و حماسي در طول تاریخ برای نوحه خوانی و مصائب عمه سادت بيش از هزاران بیت سروده اند.

وي افزود: ارتش هایي با نام زینب و زینبیه با زبان های مختلف و با وحدت و فرهنگ خاص یک ارتش جهانی در زینبیه او شکل گرفته و ایجاد شده است و وجود بارگاه حضرت زینب (س) در كشور سوريه موجب شد هم پیمانی 80 کشور به سرکردگی آمریکا را در منطقه شکست دادند.

استاد حوزه و دانشگاه با اظهار بر اينكه حضرت زینب (س) جزو 14 معصوم نیستند، ولی حرکاتشان چقدر قدرت و برکت پیدا می کند، ادامه داد: خدا وقتی که به یک شخصیتی برکت و اثر بدهد باید دید چه لطفی شامل لطف همه و یک انسان شریف می شود و دختر اميرالمؤمنين علی (ع) جزو عجایب تاریخ است.

حجت الاسلام پناهيان با بيان اينكه حضرت صديقه صغري زینب كبري (س) مقدمه ساز ظهور حجت خدا هستند، اظهار داشت: زینبیه شام یک مقدمه ای برای تشکیل اربعین 20 میلیونی شد و آن چیزی که موجب بقا قیام کربلا و اربعین حسینی شد حضرت زینب (س) بودند.

وي با ابراز اينكه خدمت کردن و کار کردن توفیق می خواهد، تصريح كرد: ما ارتش مردمي را در منطقه می توانیم راه بینداز یم، یعنی تجارت منطقه ای در کشورهای منطقه نمی توانیم راه بینداز یم و همین اقتداری که ایران در منطقه دارد می تواند مشکلات اقتصادی موجود خود را با تعامل در منطقه حل کند.

نويسنده کتاب «رهایی از تکبر پنهان» اضافه كرد: نفوذ فرهنگی، نفوذ نظامی و نفوذ سياسي ایران در منطقه دارای شرایط بسیار ممتاز و بالایی برخوردار است و ما چرا از این نفوذ برای رونق اقتصادی و تجاري کشورمان در منطقه استفاده نکنیم و از آن طرف آمریکا و دیگر کشورهای استعماری غربی با قدرت خیالی و واهمه و نیرنگ اقدام به کارهای اقتصادی می زنند و آنها که مثل ما نفوذ فرهنگی، سیاسی و نظامی ندارند و با یک قدرت واهمه‌ای دست به جذب سرمایه ها و پول جمع كني زده اند و ایران قطعا با قدرت نفوذ واقعی که دارد می تواند بهترین نفوذ اقتصادی و تجاري را در منطقه و جهان داشته باشد.

مولف کتاب «نگاهی به رابطه عبد و مولا» با اشاره به اينكه ما با ادبیات بر آمده از فهم می توانیم نصرت الهی داشته باشیم، گفت: هنوز ادبیات ما یک ادبیات مظلومیت است و از طرف ديگر دشمن از قدرت ادبیات آئینی و حماسی ایران وحشت دارد و این حوزه نیازمند توجه و تقویت محتوایی و اهمیت بیشتر است و باید این هنر را داشته باشیم که بتوانیم از قدرت بالای زینبی بالاترین استفاده را ببریم.

وي با اشاره بر  اينكه قدرت نظامی، سیاسی و تکنولوژی مراحل اولیه پیشرفت کشورهای پیشرفته و ابرقدرت است، اذعان داشت: همانطور که این آمریکای خبیث می تواند با تهدید پوچ و توهومی، پول در بیاورد، ایران هم می تواند با قدرت حقیقی در حوزه اقتصادی و تجاري به پول در آوردن و جذب سرمایه داشته باشیم و بلکه ایران هم با استفاده از کارآمدی قدرت خود در منطقه، می تواند به فتح و نصرت دست یابد و در کنار نفوذ نظامی، سیاسی، فرهنگی؛ می تواند بهترین اقدام و عمل را در عرصه اقتصادی و تجاری داشته باشد و این یک راهکار ساده است، اگر افراد نا خالص در میان ما نباشد و این کار به آسانی به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی است.