سفارش حضرت زهرا(س) به مهدی(عج) نسبت به دستگیری شیعیان + فیلم

کد خبر: 76547
حجت‌الاسلام ماندگاری ضمن اشاره به اهمیت توسل شیعیان به حضرت فاطمه(س)، گفت: کاری کنید زهرا(س) به شما نگاهی کند، نیاز نیست فاطمه زهرا(س) به حجت‌بن الحسن سفارش کن بلکه همین که نگاه کندمهدی جان کار او را راه بینداز، امام زمان(عج) دست شما را می‌گیرد.
وارث: حجت‌الاسلام ماندگاری در یک سخنرانی با اشاره به اهمیت توسل به حضرت زهرا(س) گفت: سرّ، فاطمه است، کلید، فاطمه است؛ توسل کنید. امکان ندارد حضرت فاطمه زهرا(س) به فرزندشان و نور چشم‌شان حضرت ولی‌عصر(عج) امر کنند و حضرت اطاعت نکنند.

وی افزود: بچه زرنگ بچه‌ای نیست که مادرش 10 مرتیه به او سفارش کند و او اطاعت نکند. بچه زرنگ و مؤدب کسی است که از چشمان والدین خود میل‌شان را می‌فهمد. یک گدایی در خانه می‌آید و در می‌زند. پسر بزرگ ایستاده است. مادر یا پدر وقتی نگاهی به فرزند می‌اندازند، متوجه می‌شود که یعنی کار گدا را راه بینداز. کاری کنید زهرا(س) به شما نگاهی کند، نیاز نیست فاطمه زهرا(س) به حجت بن الحسن سفارش کند بلکه همین که نگاه کند مهدی جان کار او را راه بینداز، امام زمان(عج) دست شما را می‌گیرد و تا عرش می‌برد. اگر زهرا به مهدی خود بگوید او را به خاطر من نگهدار. »

ادامه سخنرانی را در فیلم زیر ببینید.