شهیدی که به حضرت زهرا(س) دعوتنامه عروسی داد و مادر آمد

کد خبر: 77422
در سایت «لشگر شهدا» که همزمان با میلاد مبارک حضرت زهرا(س) رونمایی شد خاطره شهیدی درج شده است که برای عروسی‌اش به تمام اهل‌بیت(ع) دعوتنامه فرستاد و حضرت زهرا(س) به خوابش آمد.
وارث: همزمان با میلاد مبارک حضرت زهرا(س) سایت «طرح تبیین معجزات، کرامات، اخبار و امدادهای غیبی لشگر شهدا» توسط مسجد حضرت ولی‌عصر ارواحناه فداه به آدرس http://lashgareshohada.com رونمایی شد. این مسجد امسال توانست دو عنوان را کسب کند:  رتبه اول مساجد تهران از سوی امور مساجد؛ رتبه اول پایگاه بسیج از سوی سپاه محمد رسول‌الله(ص). 

محتوای این سایت شامل مصاحبه‌های شنبه‌های شهدایی، معجزات و کرامات شهداء، امدادها و اخبار غیبی شهداء، فیلم معجزات و کرامات شهداء، عجیب ترین فیلم‌های کرامات شهداء، فیلم سروده‌های در خصوص شهداء، تصاویر لشگر شهداء، جدیدترین مدایح در خصوص شهداء، جدیدترین پوسترهای لشگر شهدا، زیباترین سروده‌ها در خصوص شهداء، دل نوشته های در خصوص شهداء، مقالات در خصوص رجعت شهداء، بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص شهداء و ... است. 

شهیدی که به حضرت زهرا(س) دعوتنامه عروسی داد و مادر آمد

بر پایه این گزارش  خداوند در آیه 26 و 40 سوره توبه و همچنین آیه 9 سوره احزاب درباره نزول جنود غیبی خود برای نصرت و یاری مؤمنین صحبت می کند. یک نوع از این جنود الهی لشگر 300 هزار نفری شهدا هستند که خداوند در آیه 169 آل عمران می فرماید: «وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلُوا فی‏ سَبیلِ اللَّهِ أَمْواتاً بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ؛ شهدا زنده هستند ودر نزد رب خود رزقی خاص دارند»

بر این اساس «طرح تبیین معجزات، کرامات، اخبار و امدادهای غیبی لشگر شهدا»  شکل گرفت و پس از جستجو در آثار شهدا در دفاع مقدس و جنگ 33 روزه حزب الله و مصاحبه با خانواده شهدا به معجزات، کرامات، اخبار و امدادهای غیبی عجیبی از شهدا یافت شد که در موارد کثیری طبق وعده خداوند در قرآن کریم شهدا به امداد اهل زمین آمده‌اند و آنها را به صورت غیبی نصرت و کمک کرده‌اند و اخباری از آینده به آنان در خواب و بیداری داده‌اند که صادق بوده و کاملاً واقع شده است؛ بعد از مدت 100 روز تحقیق و مصاحبه با کسانی که با شهدا در خواب و بیداری ارتباط داشته‌اند و از آنان معجزات و کرامات عجیبی را  نقل کرده‌اند، مجموعه‌ای ارزشمند در قالب کتاب و اپلیکیشن موبایل و پوستر و فیلم با همکاری سازمان بسیج دانشجویی منتشر شد. 

شهیدی که به حضرت زهرا(س) دعوتنامه عروسی داد و مادر آمد