پذیرایی 200 هزار زائر پیاده شهادت امام موسی الکاظم(ع) در کاظمین

کد خبر: 78035
برای اولین بار و به همت کفشداران افتخاری حرم مطهر رضوی در ایام شهادت حضرت امام موسی الکاظم(ع) از 200 هزار زائر پیاده در کاظمین پذیرایی می‎شود.
وارثبرای اولین بار و به همت کفشداران افتخاری حرم مطهر رضوی در ایام شهادت حضرت امام موسی الکاظم(ع) از 200 هزار زائر پیاده در کاظمین پذیرایی می‎شود.

سیدخلیل منبتی اظهار داشت: به همت اداره کفشداران حرم مطهر رضوی و کفشداران افتخاری این اداره برای نخستین بار در ایام شهادت پدر بزرگوار ولی نعمتمان حضرت امام موسی الکاظم(ع) برای پذیرایی از زائران پیاده شهادت این امام همام راهی کاظمین شدند.

وی با بیان اینکه راهپیمایی شهادت امام موسی الکاظم(ع) یکی از بزرگترین راهپیمایی‌های جهان تشیع است، تأکید کرد: 45 نفر از کفشداران افتخاری حرم حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در ایام شهادت امام موسی الکاظم(ع) به مدت 5 روز و در وعده‎های نهار و شام روزانه 40 هزار وعده غذای گرم را بین زائران پیاده این راهپیمایی توزیع می‌کنند.

معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی با اشاره به نحوه تأمین هزینه‎‏های این موکب تصریح کرد: بنیاد خیرین کفشداران حرم مطهر رضوی در مناسبت‏های مختلف همچون ایام شهادت و ولادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و دیگر مناسبت‏های مذهبی کلیه هزینه‎‏های لازم برای اینگونه برنامه‌‏ها را تأمین می‌کند و برپایی این موکب و پذیرایی از زائران پیاده در ایام شهادت حضرت امام موسی الکاظم(ع) نیز تماماً توسط کفشداران افتخاری صورت گرفته است.