دشمن در صدد هست که مردم هم چنان مثل دوران امام صادق(ع) بدل بخورند و به سوی مصلح دروغین بروند!

کد خبر: 79968
رئیس شورای قرارگاه راهبردی گفت: امروز دشمن در تلاش هست که اولا مردم را با بی بصیرتی آن دوران مواجه کند که این ها مجددا بدل بخورند، نسخه اشتباهی را انتخاب بکنند و بروند سراغ یک افرادی که این افراد دروغ گو اما صالح نما هستند و ثانیا این که مردم را دچار یک نوع شتابزدگی بکنند.
حجت الاسلام مهدی طائب در گفتگو با وارث به مناسبت 25 شوال شهادت شیخ الائمه و رئیس مذهب شیعه حضرت جعفر ابن محمد الصادق (ع) گفت:زندگی امام صادق (ع) و به دنبال ایشان امام کاظم و امام رضا (علیهما السلام) درس بزرگی برای وضعیت امروز ما هست.

رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار با بیان اینکه امام صادق (ع) با دو زمان کاملا متناقض رو به رو بودند گفت: زمانی بود که  مردم به شدت  نیاز به یک مصلح را احساس میکردند. یعنی از فساد بنی امیه به شدت خسته شده بودند و آگاه شده بودند و فهمیده بودند که باید یک تغییر اساسی در جریان حاکمیت به وجود بیاید .
وی ادامه داد: این  تغییر اساسی در راس کار قرار گرفتن ائمه (ع) بود. جریان صالح این بود که امام صادق (ع) و اهل بیت (علیهم السلام) در قله حاکمیت قرار بگیرند که اگر این انتظار و خواست مردم بر  ریل درست جلو می رفت جامعه به صلاح می رسید و گردونه تاریخ خوبی بعد از خوبی می دید.

حجت الاسلام طائب با اشاره به اینکه بنی عباس روی بنی امیه را در جرم و جنایت و سختگیری و امثال این ها سفید کردند گفت: به دلیل عدم بصیرت و عدم توجه به دستور ها و عدم دقت در انتخاب افراد ، آرمان مردم آن زمان با یک بدل پاسخ داده شد و این بدل همان کسانی بودند که جریان بنی امیه را پشتیبانی کرده بودند و حالا به قدرت رسیده بودند.  نتیجه این شد که آن انتظاری که درون جامعه بود برای رسیدن به وضعیت مطلوب تبدیل شد به یک وضعیتی که خیلی تاسف بار تر از قبل بود .

 وی خاطرنشان کرد: امروز خیلی زمان ما شبیه به آن دوران هست. امروز مردم دنیا همه جا متوجه شدند که باید یک مصلحی بیاید و این اوضاع دنیا را درست کند و این جریان سردمدارش هم در ایران امام (رضوان الله تعالی علیه ) ملت ما  و بعد از آن مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) بود .
 رئیس شورای قرارگاه راهبردی در ادامه گفت: امروز دشمن در تلاش هست که اولا مردم را با بی بصیرتی آن دوران مواجه کند که این ها مجددا بدل بخورند، نسخه اشتباهی را انتخاب بکنند و بروند سراغ یک افرادی که این افراد دروغ گو اما صالح نما هستند و ثانیا این که مردم را دچار یک نوع شتابزدگی بکنند. 

حجت الاسلام طائب مطرح کرد که : شما اگر دقت بکنید می بینید که در ایران هم  تلاش کردند که بعضی از افراد که هیچگونه صلاحیتی ندارندرا  صالح نشان بدهند و در نتیجه رفتارهای اشتباه این مصلحین دروغگو ، نظام جمهوری اسلامی دچار خسارت شد. نظامی که شعارش آماده سازی زمینه برای ظهور منجی آخر بشریت بود.
 
رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار در پایان با اشاره به اینکه  جریان داعش هم یک  بدل سازی از مصلح آخر بود گفت: داعش یک مدلی از اسلام را ارائه داد که بگویند اگر مصلحی که مسلمانان  منتظرش هستند بیاید همین روش داعش را در پیش خواهد گرفت. . امروز دقت در نوع زمان امام صادق (ع) این سطح بصیرت را نسبت به این توطئه تجربه شده ایجاد می کند و ما ان شاء الله از این آسیب و تغییر با موفقیت عبور خواهیم کرد.