شیوه قرآن حفظ کردن «حاج قاسم»

کد خبر: 105635
یکی از همرزمان سردار سلیمانی گفت: همیشه وقتی حاج قاسم در ماشین می نشست قرآن را حفظ می کرد و صلوات می فرستاد و سوره حشر را می خواند. حتی زمان هایی که در ماشین کاری نداشت به مداح زنگ می زد و می گفت برایش مداحی کند.
وارث

ابراهیم شهریاری از دوستان و همرزمان سردار سلیمانی در برنامه عصر مقاومت گفت: یادم هست شب رحلت حضرت امام خمینی (ره) مانوری داشتیم و حاج قاسم گفته بود بچه ها برای سلامتی امام دعا کنند و از تک تک بچه ها این را پرسید و آنقدر ولایت برای ایشان اهمیت داشت.

 

وی ادامه داد:‌ همیشه در ماشین می نشست قرآن را حفظ می کرد و صلوات می فرستاد و سوره حشر را می خواند. سردار سلیمانی روی قرآن کریم تسلط خوبی داشت. حتی در ماشین زمان هایی که کاری نداشت به مداحی زنگ می زد و می گفت برایش مداحی کند.

 

شهریاری گفت: حاج قاسم هیچ وقت بستگان و اطرافیانش را فراموش نکرد و همیشه و در همه حال به یاد آنها بود. همه فرماندهان ما ولایت مدار هستند. یادم است یکبار همراه با حاج قاسم به مشهد رفته بودیم و ایشان مشغول سخنرانی بودند که به یکباره تلفن شان زنگ خورد و گفتند که سوریه در حال سقوط است همانجا سخنرانی را قطع کرده و از مردم عذرخواهی کردند و به سرعت خودشان را به سوریه رساندند.

 

منبع: شبستان


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.