چرا بهتر است در ایام کرونا از ظروف یکبار مصرف استفاده کنیم؟

کد خبر: 109844
 برندپیکنیک مقاله ای را بصورت اختصاصی برای سایت وارث ارسال کرده است که در ادامه می خوانید.
وارث

از زمان ورود این ویروس همه گیر تقریبا دو سالی است که میگذرد  و روز به روز این ویروس جهش یافته با گونه های جدیدتری ، باعث مرگ و میر هزاران نفر شده است.
کسب و کارهای بسیاری به حالت تعلیق یا ورشکستگی در آمدند و همین امر سبب تغییر و تحول عظیمی در زندگی بشر شده است و موجب تغییرات در عادات غذایی و عادات روزانه ی زندگی و رفتاری انسانها  شده است .
برگزاری مناسبت های بسیاری دیگر امکانپذیر نشد و همین امر رفته رفته به شکل یک عادت بر زندگی مردم غالب شده است چرا که باید با  حفظ فاصله ی اجتماعی و رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و به حداقل رساندن تجمعات خود بتوانند سلامت خودشان و اطرافیانشان را تضمین کنند.
در این بخش به این موضوع می پردازیم که چرا باید در این شرایط حساس و بحرانی از ظروف یکبارمصرف استفاده کرد ؟و همچنین با مزیت های ظروف با کیفیت نیز آشنا خواهیم شد .
نگهداری صحیح از مواد غذایی موضوع بسیار مهمی است چرا که مستقیما با سلامت ما در ارتباط است. با این حال زمانیکه می‌خواهیم خرید کنیم موضوع مقداری پیچیده می‌شود. گزینه‌های مختلفی برای انتخاب وجود دارد، که در ادامه  به آنها خواهیم پرداخت :
ظروف یکبارمصرف  برای نگهداری از موادغذایی هم استفاده می‌شود. از آنجا که امروزه سرعت پیشرفت زندگی بسیار بالا رفته و سبک زندگی نیز تغییر کرده است، داشتن ظروف یکبار مصرف که با خیال راحت موادغذایی را داخل آن قرار دهید بسیار مهم است. نکته دیگر این است که ظروف یکبار مصرف برای بسته بندی مواد غذایی باید مقاوم و با دوام باشد. از طرفی این ظروف هم ارزان هستند و هم وزن مناسبی دارند که برای حمل  و نگهداری بهترین گزینه می باشد و هر مصرف کننده بسته به نیاز خودش ، میتواند گنجایش مورد نظر خودش را انتخاب و مصرف کند.
به دلیل افزایش و گسترش سرعت انتقال این ویروس، تمامی رستوارن ها و مراکز تهیه غذا چه بصورت گسترده چه بصورت کسب و کارهای خانگی از ظروف یکبارمصرف استفاده می کنند . اما سوال این است که این ظروف باید چه استانداردها و ویژگی هایی  داشته باشند تا سلامتی انسان را تهدید نکنند؟
گزینه های زیادی در انتخاب یک ظرف مناسب و استاندارد تاثیر دارد نظیر: کیفیت، ظرفیت، قیمت ،و .. که همه ی اینها در انتخاب و مصرف  صحیح نقش بسزایی دارد.
امروزه با پیشرفت علم و گسترش تکنولوژی و فناوری در امر تولیدات ظروف یکبارمصرف، این ظروف با قابلیت های منحصر به فردی نظیر: قابل بازیافت بودن و سمی نبودن، و تجزیه پذیری بالا و استفاده از بهترین مواد اولیه و ساخت ظرفیت های متنوع توانسته بسیار مورد استفاده و استقبال همگان قرار گیرد.
برند پیکنیک ، با ارائه ی ظروف بسته بندی، و ایجاد تنوع در گنجایش و طراحی ظروف ارائه شده توانسته مورد استقبال و توجه زیادی قرار بگیرد.
این ظروف با قابلیت هایی چون: قرارگیری در مایکروویو و فریزر و ماشین ظرفشویی ، سبب شده است سیل عظیمی از رضایت مصرف کنندگان به سمت این ظروف و این برند  جاری شود چرا که بسیاری از افراد سودجو  با دریافت هزینه های گزاف و ارائه ی ظروف بی کیفیت و مضر برای سلامتی انسان ، سبب شده اند ، سلامتی انسانها بار دیگر مورد تهدید جدی  قرار بگیرد و همینطور این امر یک تهدید جدی برای محیط زیست نیز به حساب می آید .
در گذشته برای برگزاری مراسم ها و مناسبت ها از ظروفی استفاده میشد که بنا به دلایلی  نظیر کیفیت پایین، گنجایش نامناسب ، و بهداشتی نبودن، سبب میشد بیماری های بسیاری میان مردم انتقال پیدا کند و همینطور سبب آلودگی محیط زیست و از بین رفتن پوشش های گیاهی نیز میشد .
امروزه با توجه به پیشرفت عظیم علم و گسترش صنعت تولید ،توانسته ایم بر اساس نیاز روز پیش برویم و حامی محیط زیست و مردم کشور عزیزمان ایران باشیم .
چشم انداز برندپیکنیک، داشتن خانواده ای سالم و شاد و تضمین سلامت آنهاست چرا که ما بر این باوریم باید بهترین باشیم چون خانواده ی پیکنیک لایق بهترینهاست.

گردآوری و تهیه: پیکنیک

 


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.