آیت‌الله ری شهری: 

وجود مقام معظم رهبری، دشمنان انقلاب را ناکام گذاشته است

کد خبر: 88133
آیت‌الله ری‌شهری گفت: دشمن با خیال خام می‌گوید امسال باید فاتحه انقلاب را خواند اما نمی‌داند رهبری نظام این انقلاب را از گردنه‌های سخت عبور خواهد داد و دشمن ناکام می ماند.
وارث

 آیت‌الله محمدمحمدی ری‌شهری تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) به مناسبت هماهنگی بزرگداشت جشن ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) با اعضای ستاد هفته ولادت در دارالتولیه آستان دیدار کرد و گفت: دشمن با خیال خام می‌گوید امسال باید فاتحه انقلاب را خواند اما نمی‌داند رهبری نظام این انقلاب را از گردنه‌های سخت عبور خواهد داد و دشمن ناکام می ماند.

وی با بیان اینکه امام حسن مجتبی(ع) در دوران حیات خود و حتی امروز بسیار غریب هستند، عنوان کرد: شاخص ترین فرزند ایشان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) است که نزد ائمه معصومین(ع) دارای جایگاه خاص است و به تعبیر امام هادی(ع) ثواب زیارت ایشان برابر با ثواب زیارت امام حسین(ع) است.

آیت‌الله ری‌شهری افزود: هرکس قصد دارد به امام حسن(ع) خدمت کند در بزرگداشت حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) شرکت داشته باشد، بزرگداشت حضرت عبدالعظیم(ع) اجر و پاداش فراوانی دارد. دوستداران ایشان نزد خود جایگاه خاصی برای حضرت قرار دهند که کارهایی برای ایشان انجام بدهند.

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) بیان کرد: ما باید تلاش کنیم که هر کس به هر میزان توان دارد در خدمت به حضرت عبدالعظیم(ع) بتوانند قدم بردارند زیرا خدمات فرهنگی به این امامزاده از صالحات و باقیات بسیار باارزشی است.

وی با بیان اینکه در هفته بزرگداشت حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)هر دستگاهی خدمت خود به مردم را بیشتر کند، گفت: هر کس در هر جایگاهی به نام حضرت خدماتی را به مردم ارائه دهند.

آیت‌الله ری شهری اظهار کرد: هر کس به تناسب کار خود در هر قسمتی که هست می‌تواند خادم افتخاری آستان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) شود،  زندگی همه ائمه(ع) را بررسی کنید همواره در حال خدمت به مردم بودند همین اقدامات مردم را به اسلام جذب می‌کند.

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) با بیان اینکه امروز زمان عمل است و صرفا نباید به سخن گفتن اکتفا شود، خاطرنشان کرد: معمولا ما از دیگران به راحتی انتقاد می‌کنیم آیا بررسی کرده ایم ما در مسوولیت خود کار خود را به خوبی انجم داده ایم، اگر ما درست رفتار کنیم همین اعمال درست بر دیگران اثر گذاشته و آنان را هم به انجام عمل درست ترغیب می‌کند.

منبع:شبستان


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.