محسنی بندپی:

حسرت معلولان برای رفتن به اربعین تمام می‌شود

کد خبر: 93201
استاندار تهران با اشاره به اینکه هر سال شرایط برای حضور معلولان در مراسم اربعین بهتر می‌شود، گفت: معلولان با حسرت به این مراسم نگاه نکنند و بدانند که می‌توانند در آن حضور داشته باشند و ما هم امکانات جانبی را فراهم می‌کنیم.
وارث

انوشیروان محسنی بند‌پی، استاندار تهران و رئیس سابق سازمان بهزیستی کشور، در واکنش به این مسئله که طی سال‌های اخیر معلولان با حسرت رفتن زائران اربعین را نظاره می‌کنند، گفت: این مسئله درست است، اما در سال‌های گذشته بهزیستی اقداماتی مانند تعمیر ویلچر، اهدای عصا، حضور راهنماها و ... را برای معلولان انجام داد. به نظر من شرایط هر سال برای حضور معلولان در اربعین بهتر می‌شود تا معلولان با حسرت به این مراسم نگاه نکنند و بدانند که خودشان هم می‌توانند در این مراسم حضور داشته باشند.

استاندار تهران افزود: ناشنوایان با اشاره، نابینایان با تجهیزات لازم و همراهی اطرافیان و معلولان با استفاده از تکنولوژی روز دنیا برای استفاده از امکانات ویلچری می‌توانند در مراسم اربعین شرکت کنند. معلولان نگران نباشند و به زیارت اربعین خواهند رفت؛ ما هم به معلولانی که در استان تهران هستند این نوید را می‌دهیم که اگر شرایط جسمانی آن‌ها برای چنین سفری آماده است، امکانات جانبی را برای سفر آن‌ها فراهم خواهیم کرد.

منبع:ایکنا


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.