رنج ناپیدای مسلمانان چین؛وقتی امامان جماعت یک شهر به رقصیدن وادار می‌شوند

کد خبر: 93212
وارث

جدیدترین شماره ماهنامه «موعود» ویژه تیر و مرداد به طرح موضوعاتی نظیر حکمت پاداش عظیم زیارت امام رضا (ع)، نظم نوین جهانی و ساختار ایلومیناتی،‌ واقعیت تلخ مسلمانان چین که نمی‌دانید و فیس‌بوک و جهت‌دهی یهود به ارتباطات بشری اختصاص دارد.

در بخشی از این شماره با موضوع «درباره 10 واقعیت تلخ از زندگی مسلمانان چین که نمی‌دانید» می‌خوانیم:

مسلمانان «چین» با مشکلات عدیده‌ای دست و پنجه نرم می‌کنند که از جمله آن‌ها می‌توان به ابزارهای سرکوب و ظلم دولت چین در ممانعت از روزه‌داری، ممنوعیت مردان در بلند کردن محاسن خود و ممنوعیت زنان از داشتن حجاب اشاره کرد. در ماه می‌ گذشته، مسئولان محلی استان سین‌کیانگ چین، ائمه جماعات مساجد و ائمه جماعاتی که در پارک تمدن تجمع کرده بودند، به رقص در اماکن عمومی، غنا، سر دادن شعارهایی در حمایت از دولت و در برتری دولت چین بر دین مجبور کردند.

در بخشی دیگر از این مقاله آمده است: تومتورک معاون رئیس شورای ایغور، اجبار ائمّه جماعات به رقص همانند رقاصه‌های زن را توهین به جهان اسلام دانست و تأکید کرد: مسئولان چین همه ائمه جماعات مساجد شهر اورومچی را در ترکستان شرقی در میدان عمومی جمع کرده و آن‌ها را مجبور به رقص کردند و بر سر آن‌ها فریاد می‌زدند: «این خداوند نیست که حقوق شما را می‌دهد؛ بلکه این دولت چین است که به شما حقوق می‌دهد».

علاقه‌مندان برای تهیه این نشریه می‌توانند از اینجا اقدام کنند.

ماهنامه موعود به مدیر مسئولی و سردبیری اسماعیل شفیعی سروستانی با رویکرد فرهنگی، اعتقادی، اجتماعی و با محوریت تخصصی موضوع مهدویت توسط موسسه موعود منتشر می‌شود. این ماهنامه اولین نشریه تخصصی درباره امام زمان (عج) است.

منبع:فارس


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.