پویش مردمی رزق علوی راه‌اندازی شد

کد خبر: 94072
پویش مردمی رزق علوی با هدف تشویق و ترغیب مردم جهت اطعام روز عید غدیر ایجاد شد.
وارث

چدبیر پویش مردمی رزق علوی با اشاره به راه‌اندازی این طرح به مناسبت عید سعید غدیر خم گفت: امسال و همچنین در سال‌های گذشته پویش‌های متعددی با موضوع عید غدیر راه‌اندازی شده، اما آنچه در این طرح مورد تأکید ما بوده مردمی بودن آن است.

دبیر پویش مردمی رزق علوی افزود: مبنای کار ما در این طرح، این حدیث امام صادق (ع) است: «غذا دادن به یک مومن در روز عید غدیر ثواب اطعام یک میلیون پیامبر و صدیق و یک میلیون شهید و یک میلیون فرد صالح در حرم خداوند را دارد».

متشرعی گفت: یکی از کارهای دیگر ما در این طرح، این بود که سوابق فعالیت تمام کسانی را که در سال‌های گذشته اقدام به برپایی چنین پویش‌هایی با موضوع غدیر کردند، دریافت کردیم تا آنها را در صفحات رسمی این پویش اطلاع‌رسانی کنیم که این خود گامی در جهت تشویق و ترغیب هرچه بیشتر مردم برای اطعام این روز است. همچنین درصدد ارتباط با فعالان این امر در کشورهای خارجه هستیم تا گزارش و سوابقی از فعالیت‌های غدیری آنان را دریافت و در صفحات پویش مردمی رزق علوی در اینستاگرام و پیام‌رسان ایتاء اطلاع‌رسانی کنیم.

 دبیر پویش مردمی رزق علوی خاطرنشان کرد: ما در این طرح به دنبال جمع‌آوری پول از مردم برای تهیه غذا و پخش آن نیستیم، بلکه صرفاً به صورت‌های مختلف به دنبال تشویق و ترغیب مردم به اطعام روز غدیر غدیر هستیم و لذا هر کسی در گذشته دست به چنین اقدامی زده باشد فعالیت‌هایشان را اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

منبع:خبرگزاری حج


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.