حضرت آیت الله مکارم شیرازی: پایبندی به آموزه های دینی سدی در برابر ناهنجاری های اخلاقی و مفاسد است

کد خبر: 97234
وارث

مرجع تقلید شیعیان در دیدار حجت الاسلام والمسلمین سعیدی رئیس قرارگاه ۱۹دی استان قم و هیات همراه با تاکید بر این که مبارزه با مفاسد اخلاقی و ناهنجاری های اجتماعی کار یک نهاد و دستگاه نیست، گفتند: در این خصوص همه باید دست به دست هم دهند، حرم حضرت معصومه(س) وزارت ارشاد، ناجا، صدا و سیما و رسانه ها همه باید دست به دست هم دهند و در حل مشکلات بکوشند و اگر تنها یک نهاد و دستگاه بخواهد در این زمینه ایفای نقش کند راه به جایی نخواهیم برد.

ایشان در ادامه بر لزوم هم افزایی دستگاه ها و نهادها و نیز  پرهیز از اقدامات جزیره ای در این خصوص، بر نقش عنصر مذهب به عنوان عامل پیشگیری از بسیاری مفاسد اخلاقی و اجتماعی تأکید نموده و افزودند: این عامل بازدارنده را باید نه تنها در قم بلکه در همه شهرها و استان های کشور روز به روز حفظ و تقویت کرد.

آیت الله مکارم شیرازی، پایبندی به آموزه های دینی را سدی در برابر ناهنجاری های اخلاقی و مفاسد برشمرده و افزودند: در این خصوص همه دستگاه ها مسؤولیت دارند و باید ضمن همکاری و تعامل برنامه ریزی دقیقی را صورت دهند.

ایشان در پایان ضمن دعا برای حل مشکلات کشور بویژه مسائل اخلاقی و اجتماعی گفتند: امیدوارم همه دست به دست هم دهند و برای حل این دغدغه ها کار ارزشمندی انجام شود.

منبع : رسا


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.