ما با یاری خدا کرونا را شکست می‌دهیم/ برای رفع بلایا به حضرت علی‌اصغر(ع) متوسل شویم

کد خبر: 100034
یک استاد اخلاق با بیان اینکه آمریکا بداند در جنگ بیولوژیک ما با یاری خداوند کرونا را شکست می‌دهیم، گفت: بر اساس سفارش آیت‌الله حق شناس برای رفع بلاها به حضرت علی اصغر(ع) توسل کنید.
وارث

 آیت‌الله محمدعلی جاودان شامگاه چهارشنبه، ۲۱ اسفند در جلسه درس اخلاق حسینیه شیخ مرتضی زاهد که در قالب فضای مجازی برگزار شد، با تشکر از همه زحمات پزشکان و پرستاران در مبارزه با ویروس کرونا، گفت: امیدواریم که پزشکان بتوانند داروی مبارزه با کرونا را کشف کنند.

 

این استاد حوزه علمیه با بیان اینکه هشتک «ما کرونا را ما شکست می‌دهیم» باید با تعبیر دیگری بیان شود، تاکید کرد: مسئولان و رسانه ملی گوش فرا دهند که بهتر است به جای جمله «ما کرونا را ما شکست می‌دهیم»  این عبارت گفته شود «ما با یاری خداوند کرونا را شکست می‌دهیم». امروز فقط خداوند است که می‌تواند ما را نجات دهد.

 

آیت‌الله جاودان با بیان اینکه ورود کرونا به ایران با این قدرت بدون اینکه کشورهای واسطه بین ایران و چین چندان دچار این بیماری شده باشند احتمال دخالت سیاسی دارد، ابراز کرد: آمریکا سال هاست که روی اینگونه مسائل کار می‌کند.

 

این استاد حوزه علمیه افزود: کار اساسی یک مرکز پزشکی بسیار پیشرفته در سوئیس این است که در ساختمان ژنتیک ویروس‌ها تاثیر بگذارند و تغییر شکل بدهند.

 

وی ادامه داد:‌ ویروس در بیرون از بدن انسان زنده نمی‌ماند اما امروز اگر ویروسی همچون کرونا ۱۰ روز زنده می‌ماند در اثر تغییر ساختمان ژنتیک این ویروس توسط همین آزمایشگاه‌ها است که به صورت بمب در چین منفجر شده و سپس به ایران منتقل شده است.

 

آیت‌الله جاودان با بیان اینکه چین و ایران دو رقیب بزرگ آمریکا هستند، گفت: آمریکا با این کارها ایران و چین را نمی‌تواند شکست دهد امیدواریم که ویروس کرونا به خیر و سلامتی و با حداقل تلفات و ضایعات از کشور ما بیرون برود.

 

استاد حوزه علمیه با تبریک ولادت حضرت امیرمومنان امام علی(ع) بیان کرد: تولد امیرمومنان امام علی(ع) از روزهای بسیار بزرگ تاریخ دینی ما است که با هیچ حادثه بزرگ دیگری جز تولد رسول خدا(ص) نمی‌توان آن را مقایسه کرد.

 

وی خاطرنشان کرد: بر اساس سفارش آیت‌الله حق شناس برای رفع بلاها به حضرت علی اصغر(ع) توسل کنید.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.