حجت الاسلام حائری زاده‌:

جوانان از غارتگران ایمان و اعتقاد فریب نخورند

کد خبر: 102048
حجت الاسلام حائری زاده گفت: امروز غارتگران ایمان و اعتقاد جوانان فراوان شدند جوانان بسیار مراقب باشند که فریب آنها را نخورند.  
وارث

حجت الاسلام «سید مهدی حائری زاده» شامگاه دوشنبه ۹ تیر به مناسبت دهه کرامت در مهدیه امام حسن مجتبی(ع) به سخنرانی پرداخته و گفت: همه انسان‌ها در دنیا مسافر هستند و کسی برای ابد در این جهان باقی نمی‌ماند.

استاد حوزه علمیه با اینکه سعادت انسان در شناخت مبدا و مقصد حرکت خود در این دنیا است، عنوان کرد: مبدأ و مقصد این حرکت خداوند متعال است که انسان باید برای رضایت او با خود عمل صالح به آخرت ببرد.

وی با بیان اینکه در آخرالزمان دینداری به سادگی ممکن نیست، اظهار کرد: امروز دشمنان از طریق فضای مجازی دنبال این هستند که جوانان ما را به گمراهی بکشند بنابراین جوانان باید از نظر اعتقادی و ایمانی چنان قوی باشند و معرفت کرده باشند که به آسیب‌های اجتماعی فضای مجازی دچار نشوند.

حجت الاسلام حائری زاده با اشاره به مشکلات اقتصادی مردم، بیان کرد: امروز مردم در سختی زندگی می‌کنند اگر مسئولان نمی‌توانند برای آنها کاری انجام بدهند به جای وعده و وعید دادن عذرخواهی کنند.

استاد حوزه علمیه افزود: روز قیامت مسئولان باید درباره فساد مالی زیردستان خود پاسخگو باشند، گرانی آنقدر زیاد شده و به خصوص در بخش مسکن جولان می‌دهد که بسیاری از مردم امید خرید خانه ندارند.

وی با بیان اینکه تنها کشتی اهل‌بیت(ع) است که ایمان و اعتقاد انسان را از گمراهی و انحراف نجات می‌دهد، عنوان کرد: امروز غارتگران ایمان و اعتقاد جوانان فراوان شدند جوانان بسیار مراقب باشند که فریب آنها را نخورند.

حجت الاسلام حائری زاده با بیان اینکه توحید بدون پذیرش ولایت اهل‌بیت(ع) تحقق پیدا نمی کند، گفت: اگرچه دینداری سخت و مشکل است اما انسان با تبعیت و پیروی از اهل‌بیت(ع) می‌تواند به ایمان حقیقی و سعادت واقعی دست یابد.

منبع:شبستان


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.