رادیو اربعین یکی از پرطرفدارترین برنامه های صدا و سیما

کد خبر: 103637
شاه آبادی با اشاره به اینکه باید از ظرفیت رادیو اربعین پیام استکبارستیزی ظالمان را به دنیا بیان کنیم، گفت: ظرفیت اربعین باید پیام رسان آموزه های اسلام باشد.
وارث

حمید شاه آبادی، معاون صدای جمهوری اسلامی ایران در آیین راه اندازی رادیو اربعین گفت: در سال های گذشته وقتی رادیو اربعین راه اندازی شد، هدف این بود که حال و هوای کسانی که به مراسم پیاده روی اربعین می روند را روایت گری کنیم اما شرایط امسال با سال های گذشته متفاوت است چرا که از یک سو شهید سلیمانی از جمع ما غایب است و از طرفی به دلیل شرایط ویروس کرونا مراسم اربعین امسال حال و هوای دیگری دارد.

 

شاه آبادی با بیان اینکه عقیله بنی هاشم پرچمدار اطلاع رسانی پیام اربعین بوده است، گفت: بازماندگان اربعین پیام اربعین را امروز به دنیا مخابره می کنند و چه اقدام و ماموریتی از این شیواتر که پیام استکبارستیزی را امروز به دنیا بیان کنیم.

 

معاون صدای جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: امروز دشمنان از همه توان خود برای از بین بردن لشکر اسلام استفاده می کنند و این رسالت ماست که از ظرفیت اربعین برای انتقال آموزه های ایثار و شهادت بهره ببریم.

 

شاه آبادی با اشاره به اینکه اگرچه امسال شهید سلیمانی در جمع ما حضور ندارد اما ما می توانیم پیام رسان ظلم ظالمان باشیم و در حال و هوایی که امروز به دلیل شرایط کرونا جهان با آن روبروست، رادیو اربعین می تواند نخ تسبیحی باشد و دل های جهانیان را بیش از پیش به هم گره بزند زیرا معتقدیم که دل های شکسته باید شعار الحسین سفینه النجاة را به گوش جهانیان برساند.

 

بنا بر این گزارش، در ادامه این مراسم، فاتحی، مدیر رادیو اربعین با اشاره به اینکه در سال های گذشته رادیو اربعین یکی از پرطرفدارترین برنامه ها بوده است، گفت: امسال رویکرد ما در رادیو اربعین از ماهیت اطلاع رسانی به برنامه های محتوایی سوق یافته است و در همین راستا امسال پنج برنامه زنده و هفت برنامه تولید کرده ایم.

 

وی مجله صبحگاهی به تو از دور سلام، مجله نیمروزی منظومه نور، مجله عصرگاهی عصر حسینی، مجله شبانگاهی با رویکرد فرهنگی، مشاعره شعر و شعور با حضور جوانان و نوجوانان، روایت تعزیه، مستند تبار حبیب، مستند یک جهان ارادت، زیارت کلمات در پرتوی ولایت و از سرچشمه آفتاب را مجموعه برنامه هایی دانست که از رادیو اربعین پخش خواهد شد.

 منبع: شبستان


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.