سلحشور؛ مردم با حضور در انتخابات روح حاج قاسم را شاد می‌کنند

کد خبر: 108142
سلحشور گفت: ایران، قرارگاه حسین‌ابن علی (ع) است؛ اگر امروز ایران آسیب ببیند بیت‌الله‌ الحرام و اعتاب مقدسه آسیب می‌بیند؛ این جمله از سردار قاسم سلیمانی است.
وارث

امسال با توجه به اتفاقات رخ‌داده سال‌های گذشته و مشکلاتی که مردم در این روزها به ویژه در حوزه اقتصادی با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، این بهانه دست دشمنان و برخی جریانات داخلی داده شد تا دیدگاه‌های مبتنی بر بی‌فایدگی صندوق‌های رأی را به جامعه تزریق کنند اما واقع این است که سرنوشت 4 سال آینده کشور بر اساس همین آرای عمومی رقم زده خواهد شد.

مهدی سلحشور مداح اهل‌بیت (ع) اخیراً در پیامی از مردم ایران و به ویژه هیئتی‌ها درخواست کرد تا حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری داشته باشند. او گفت که ایران، قرارگاه حسین‌ابن علی (ع) است. اگر امروز ایران آسیب ببیند بیت‌الله‌ الحرام و اعتاب مقدسه آسیب می‌بیند؛ این جمله از حاج قاسم سلیمانی است.

او گفت که امروز در موقعیت ویژه و حساسی قرار گرفته‌ایم. دشمنان داخلی و خارجی تلاش می‌کنند که انتخابات در شأن جمهوری اسلامی ایران برگزار نشود. بالاخره همه دشمنان در کمین‌اند تا به بهانه‌های مختلف مثل بی‌تدبیری‌ها و کرونا و غیره یک انتخابات سرد و بی‌روح را پیش‌رو داشته باشیم. آنها به دنبال این هستند با حضور حداقلی مردم، دولتی برآمده از مشارکت پایین مردم را رقم بزنند. حتماً این اتفاق به ضرر کشورمان خواهد بود. دشمن کمر همت بسته که اینگونه رقم بزند.

سلحشور ادامه داد: هیئتی‌ها و امام حسینی‌ها  این روزها تنها به رأی‌دادن فکر نمی‌کنند. هئیتی باید چندین نفر را با خود همراه می‌کند. افرادی که به هر دلیلی نمی‌خواهند در انتخابات شرکت کنند را باید توجیه کنیم و شرایط را جوری تشریح کنیم که بدانند نیامدن‌شان تا چه اندازه به ضرر ایران اسلامی خواهد بود.

 


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.