بچه‌های مسجد در طول تاریخ منشا اثر بوده‌اند

کد خبر: 108979
طاهریان گفت: بچه‌های مسجد از دیر هنگام و در طول تاریخ منشا اثر بوده و در هر عرصه‌ای که ورود یافتند منجر به اشاعه خیر و برکات در جامعه شدند.

مرتضی طاهریان طی برقراری ارتباط زنده تصویری با آئین اهداء تجهیزات به کانون های فرهنگی هنری مساجد حاشیه شهر استان سمنان در محل مسجد باب‌الحوائج کوشمغان سمنان بیان کرد: وظیفه دارم از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به نمایندگی از رئیس ستاد همکاهنگی کانون های فهما به منظور حمایت از کانون های مساجد استان تشکر ویژه داشته باشم.

 
معاون ساماندهی و شبکه سازی ستاد هماهنگی کانون های فهما در ادامه افزود: حمایت از کانون های مساجد نشان از همدلی و وحدت در بین نهاد های فرهنگی و هنری در استان است که استانداری سمنان با مدیریت دفتر فرهنگی اجتماعی در محوریت این موضوع قرار دارد که از همه دست اندرکاران تقدیر و تشکر می کنیم.
 
وی با بیان اینکه بچه های مسجد از دیر هنگام و در طول تاریخ منشا اثر بودند، بیان کرد: بچه های مسجد در هر عرصه ای که وارد شدند آن عرصه منشا خیر و برکات بوده است ‌و در سالهای اخیر نیز شاهد اتفاقات خوبی توسط بچه های مسجد بوده ایم و حضور پرشور در رویداد ملی فهما نشان از این حضور پرشور می باشد.
 
طاهریان گفت:هر ساله ما شاهد پیوستن اعضا جدید به رویداد ملی فهما هستیم و فهما متعلق به همه بچه های مسجد می باشد و در رویداد ملی فهما تمام مناطق کشور نقش آفرینی خوبی داشتند و مناطق روستایی و محروم نیز بسیار اقدامات موثری را به ثبت رساندند.

منبع: شبستان


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.