محمدرضا گرایی چهره سال فضای مجازی بسیج شد/ سردار غلامرضا سلیمانی: خلاقیت جوانان بسیجی راه‌گشای توفیقات بیش‌تر است

کد خبر: 110757
محمدرضا گرایی قهرمانی المپیک و جهان در مراسم اختتامیه سومین مرحله رویداد سراسری تولید محتوای بسیج، به عنوان چهره سال فضای مجازی بسیج معرفی شد.
وارث

اختتامیه سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج پس از پایان رقابت تیم های راه یافته به مرحله نهایی دیشب  با حضور سردار محمد شیرازی رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا، سردار غلامرضا سلیمانی مسئول سازمان بسیج مستضعفین، مسلم معین مسئول سازمان فضای مجازی بسیج آغاز شد.

شرکت کنندگان در این رویداد از ساعت ۱۳ روز سه شنبه تا ساعت ۱۳ روز پنج شنبه در سه محور تولید بازی های رایانه ای، انیمیشن و نرم افزار ویژه تلفن همراه به رقابت پرداختند.

در مرحله نخست این رویداد بیش از 2 هزار و نهصد و شصت نفر از دوازده تا چهارده آبان ماه به رقابت پرداخته بودند که از این میان صد و هشت تیم برگزیده استانی در ۴۸ ساعت به رقابت نهایی پرداختند.

سالار عقیلی خواننده محبوب کشورمان در آیین اختتامیه مرحله نهایی سومین رویدار سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج حضور پیدا کرد و قطعه سفیر عشق را اجرا کرد.

تقدیر از برترین های فعال در سازمان فضای بسیج
 
در مراسم اختتامیه سومین رویداد تولید محتوای مجازی بسیج از برترین فعالان بخش های مختلف سازمان فضای بسیج به شرح زیر تقدیر به عمل آمد:
 
برترین پایگاه اطلاع رسانی:
 
وحید مافی از پایگاه اطلاع رسانی صبح قزوین 
 
برترین مرکز تولیدات تخصصی فضای مجازی بسیج؛ 
 
محمد خوشخو از استان خراسان رضوی 
 
برترین مدیر شبکه مردمی سایبری؛ 
 
فاطمه احمدی از استان چهارمحال بختیاری 
 
برترین فعال توئیتری فضای مجازی؛ 
 
محمد امین ایزدپناه از استان بوشهر
 
برترین مرکز آموزش فضای مجازی بسیج 
محسن باقری استان فارس 
 
برترین مرکز فناوری فضای مجازی بسیج 
 
مهدی حسنی استان خراسان جنوبی
 
**رییس سازمان بسیج مستضعفین:
خلاقیت جوانان بسیجی در فضای مجازی راهگشای توفیقات بیشتر است

 همچنین سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج در اختتامیه سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج با گرامی داشت سالروز تشکیل شجره طیبه بسیج گفت؛ قدردان حضور بسیجیان از سراسر کشور که در فضای مجازی نقش آفرینی کرده و تولید محتوا می کنید هستیم.

وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب بارها از جوانان به عنوان افسران جنگ نرم مطالبه گری کردند ادامه داد؛ شما به این ندا لبیک گفتید و در آینده هم مسیر تولید محتوای همت شما اعتلا پیدا خواهد کرد.

سردار سلیمانی با اشاره به وجود یک شبکه مردمی گسترده و انقلابی در سراسر کشور و اثربخشی آن تصریح کرد؛ شما بسیجیان در این چند روز آثار جذاب و خلاقانه ای خلق کردید که می تواند در آینده راهگشای توفیقات بیشتر در این مسیر باشد.

**رئیس سازمان فضای مجازی بسیج؛ دوران بزن در روی دشمن در فضای مجازی تمام شده است

مسلم معین رئیس سازمان فضای مجازی بسیج در اختتامیه سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج،  اظهار کرد؛ خدا را شاکر و سپاسگزاریم که نعمت وجود بسیج و حضور در بسیج را به ما اعطا کرد.

وی افزود؛ از سردار سلیمانی فرمانده محبوب و عزیز بسیج که پیشرفت فضای مجازی بسیج با هدایت مستقیم ایشان در حوزه فضای مجازی رقم خورد قدردانی می کنم.

رئیس سازمان فضای مجازی بسیج با تاکید بر تکیه بر توانمندی ها، ایمان و ظرفیت مردم، گفت: این موضوع نسخه شفابخش امام راحل برای پیروزی انقلاب اسلامی بوده است.

وی افزود؛ همچنین نسخه شفابخش امام (ره) و مقام معظم رهبری برای عبور از دشوارهایی مثل دوران دفاع مقدس، دوران سازندگی، محرومیت زدایی، نسخه گره‌گشای رهبری در گام دوم انقلاب اسلامی و حرکت به سمت تشکیل تمدن نوین اسلامی است که با تکیه بر همین توانمندی و ظرفیت، ایمان و اراده مردمی است.

معین تاکید کرد؛ موضوع چشم اندازه ۱۰ ساله بسیج هم مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است که با تدبیر و راهبرد فرماندهی محترم بسیج و مبتنی بر استفاده از ظرفیت‌های مردمی و مردم نهاد، کار ویژه اصلی، اساسی و خاصیت اصلی بسیج به عنوان بزرگترین نهاد مردمی دنیا است.

وی افزود؛ در حوزه فضای مجازی، صیانت از همه هنجارها، گفتمان و ارزش های ملی، میهنی و مذهبی با تکیه بر همین ظرفیت مردمی و توانمندی های مردمی است که انشالله بتوانیم در این فضا موفق باشیم.

رئیس سازمان فضای مجازی بسیج اضافه کرد؛ با پشت گرمی از این شبکه و لشکر بزرگ اعلام می کنم در یکی دو سال گذشته دشمن علی رغم همه تلاش ها و هزینه ها برای بحران سازی در حوزه فضای مجازی موفق نشد و به برکت همین شبکه خللی به حرکت و پیشرفت در حوزه گفتمان انقلاب اسلامی در فضای مجازی وارد نشده است.

معین بیان کرد؛ به تأسی از سخن رهبر انقلاب عرض می‌کنم که دوران بزن در رو تمام شده و اگر دشمن یکی بزند در حوزه فضای مجازی، ده تا می‌خورد.

معین تاکید کرد؛ بخشی از ظرفیت شبکه بزرگ مردمی انقلاب اسلامی امروز و روزهای گذشته در قالب رویداد بزرگ تولید محتوای دیجیتال بسیج خودش را نشان داد.

وی اظهار کرد؛ ۶۸۹ تیم در قالب سه هزار بسیجی متخصص در حوزه فضایی و دیجیتال در رویدادهای استانی برای حضور، لبیک گفتن و به رقابت پرداختند که یک رویداد منحصر به فرد بود‌.

معین تصریح کرد؛ ۱۰۸ تیم منتخب در قالب ۵۰۰ بسیجی در ۴۸ ساعت براساس موضوعاتی که از آن اطلاع نداشتند، در بخش نرم افزار، بازی رایانه‌ای، انیمیشن رقابت کردند.

رئیس سازمان فضای مجازی بسیج گفت؛ موضوعات در حوزه انیمیشن با عنوان در مسیر پیشرفت توقف ممنوع، در بخش بازی های موبایلی محله اسلامی و آسمانی و در حوزه نرم‌افزارهای تلفن همراه بسیج مجازی در عرصه محرومیت زدایی، سازندگی و کارآفرینی، محصولات خود را تولید کردند.

وی همچینین بیان کرد؛  البته ضد انقلاب هم از این فضا اذیت شدند و این گردهمایی آنها را اذیت کرد و اخباری از این تولیدات به زودی منتشر خواهد شد که آنها را بیشتر اذیت خواهد کرد.

معین در پایان گفت؛ در این جلسه با توجه به برگزاری رویداد، همه فعالان فضای مجازی در سال گذشته معرفی می‌شوند و برترین های این رویداد معرفی خواهند شد.

وی بیان کرد؛ همچنین از بازی فاخر حاج قاسم سلیمانی فرمانده مقاومت رونمایی خواهد شد که ایده اصلی آن از سوی فرمانده محترم بسیج سال گذشته در زمان رونمایی از بازی "سفیر عشق" اتفاق افتاد و با استفاده از همه ظرفیت‌های متخصصین تولید محتوای بسیج این موفقیت رقم خورد که در حوزه بازی‌های رایانه‌ای به استانداردهای دنیا تنه زده شد به طوری که آوازه بازی "سفیر عشق" از آن سوی مرزهای کشور شنیده شد.

در این مراسم از خانواده شهید مدافع حرم مهدی قاضی خانی تقدیر شد.

محمدرضا گرایی قهرمانی المپیک و جهان در مراسم اختتامیه سومین مرحله رویداد سراسری تولید محتوای بسیج، بر چادر مادر شهید مدافع حرم بوسه زد و ادای احترام کرد. 

منبع: فارس


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.