موکب سومین حرم آماده ارائه خدمت به زوار امام رئوف است

کد خبر: 115880
مسئول موکب سومین حرم اهل‌بیت شاهچراغ(ع) گفت: این قرارگاه خدمات‌رسانی با غرفه‌های مختلف شامل اطعام و پذیرایی، پخت و توزیع نان، اسکان زوار و ارائه خدمات بهداشتی و پزشکی در مشهد مقدس برپا شد.
وارث

شاهرخ صبوری شنبه دوم مهر به خبرنگاران گفت: موکب بزرگ سومین حرم اهل بیت (ع) با غرفه‌های مختلف شامل اطعام و پذیرایی، پخت و توزیع نان، اسکان زوار، ارائه خدمات بهداشتی، خدمات پزشکی، حمام و ... از شنبه دوم مهرماه تا سه‌شنبه در خدمت زوار امام رئوف در مشهد مقدس خواهد بود. 

او ادامه داد: امسال برای خدمت به زائرین بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) در مشهد مقدس همزمان با دهه آخر صفر، از سوی استاندار فارس و معاون گردشگری و زیارتی وی تدابیری اندیشیده شد تا موکبی از استان فارس در مشهد مستقر شود. 

مسئول موکب سومین حرم اهل‌بیت احمدبن‌موسی شاهچراغ(ع) ادامه داد: نیروهای مردمی، هیئات مذهبی، بخش‌های فرهنگی فارس و شهرداری شیراز نیز در این راه کمک کردند تا امسال این موکب برای خدمت‌رسانی به زوار فراهم شود. 

دبیر مجمع جهانی حضرت علی‌اصغر فارس افزود: به جهت تسریع در خدمت‌رسانی و یکپارچگی موکب‌های فارس، با هماهنگی مسئولین و ستاد بحران استان موفق شدیم در محل اصلی ستاد مرکزی در بلوار امام رضا، موکب سومین حرم را مستقر کرده و در غرفه‌های مسیر عبور زوار به ارائه خدمات بپردازیم. 

صبوری، با بیان اینکه غرفه‌های فارس به نام امام زادگان فارس و شیراز از جمله حضرت علی‌بن حمزه، سید میر محمد، سید علاء‌الدین حسین و دیگر امام‌زادگان واجب‌التعظیم مزین شده است، گفت: این نام‌گذاری منجر به معرفی امام زادگان فارس در کنار آداب و رسوم و فرهنگ فارس به مردم سراسر کشور خواهد شد. 

او عنوان کرد: این خدام ساعت ۱۵ امروز با سه دستگاه اتوبوس به مشهد مقدس اعزام می‌شوند، ضمن اینکه اقلام و امکانات مورد نیاز موکب‌ها نیز از روز گذشته با ۶ دستگاه تریلر در حال ارسال است. 

صبوری خاطرنشان کرد: خدمت‌رسانی این موکب از شنبه آغاز خواهد شد تا سه‌شنبه همزمان با شهادت امام رئوف (ع) ادامه خواهد یافت.
منبع: ایسنا


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.