مهدی رسولی؛ چرا دشمن به زن و خانواده هجمه می‌کند؟/ معیار دین‌داری امروز تغییر کرده است

کد خبر: 115901
مهدی رسولی گفت: چه کسی گفته آن خانم که به قول برخی از خواهران ما حجابش شُل است، در چارچوب و تابلوی ولایت قرار ندارد؟ می‌گویند مردم از دین جدا شدند، نخیر مردم از دین جدا نشدند زیرا معیار دین‌داری امروز مردم، «وجتنبوا الطاغوت» است.
وارث

مهدی رسولی مداح سرشناس کشورمان در اجتماع امت رسول الله (ص) در زنجان اظهار داشت: فردی نزد امام رضا (ع) آمد و گفت: برخی از شیعیان شما دزدی می‌کنند و شرع را رعایت نمی‌کنند. چگونه می‌گویید این‌ها شیعه شما هستند؟ ایشان فرمود: بله شیعه ما هستند. اگر بین جان خود و محبت ما مجبور شوند، یکی را انتخاب کنند، کدام را انتخاب می‌کنند؟ او پاسخ داد: محبت شما را و حضرت فرمود: پس شیعه ما هستند.

معیار دین‌داری امروز مردم، «وجتنبوا الطاغوت» است

وی ادامه داد: معیار دین‌داری یک جاهایی فرق دارد. چه کسی گفته آن خانم که به قول برخی از خواهران ما حجابش شُل است، در چارچوب و تابلوی ولایت قرار ندارد بلکه بهترین نقش را ایفا می‌کند. می‌گویند مردم از دین جدا شدند، نخیر مردم از دین جدا نشدند زیرا معیار دین‌داری امروز مردم، «وجتنبوا الطاغوت» است. امروز بسیاری از جوانان «لا اله و وجتنبوا الطاغوت» را بسیار از قبلی‌ها بهتر می‌فهمند. دومین مطلب این است که این‌ها از زنان ما ضربه خوردند.

می‌خواهند در کشور ما مادر، مادر نباشد

رسولی با اشاره به اینکه برخی می‌گویند همه دعوا سر همین یک متر و نیم پارچه روی سر من است؟ گفت: دعوا اگر سر این نیست و مشکل نیست، چرا اینقدر سر این دعوا می‌کنند؟ بهانه این است که می‌خواهند مادر، مادر نباشد. اگر در جامعه مادر، مادر باشد، توحید هم خواهد بود.

چرا دشمن به زن و خانواده هجمه می‌کند؟

این مداح اهل بیت (ع) گفت: مرحوم علامه می‌فرماید: رحمان ریشه‌اش از رحم است. توحید خودش رحم است و سطح نازلش رحم ولایی است. اینکه در دعای ندبه می‌خوانیم مجتمع شدند برای قطع رحم از ما، به چه دلیل است؟ یعنی ولایت و امامت هم خودش نوعی رحم است که سطح نازلش، رحم مادر است. یعنی اگر از ما بخواهند توحید، امیرالمؤمنین و غدیر را بگیرند، باید مادر را از ما بگیرند که در اینصورت می‌توانند توحید را بگیرند.

در منطق قرآن، خانواده بسیار مهم است

وی افزود: در قرآن داریم که به خدا گفته می‌شود چرا برای قوم لوت اینگونه حکم می‌دهی، این‌ها که کاری نکردند، فقط یک گناه کردند. خداوند می‌فرماید جلوی سنتم، سنت گذاشتند. وقتی جلوی سنت خانواده بایستند، آن‌ها را می‌زنم. این منطق قرآن است که خانواده بسیار مهم است. امروز جمع شده‌اند که خانواده را بزنند اما قطعاً موفق نخواهند شد.
منبع: فارس


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.