مشکل هیأت حمید علیمی با وساطت سازمان تبلیغات اسلامی برطرف می‌شود

کد خبر: 116018
سازمان هیأت و تشکل‌های دینی از زیرمجموعه‌های سازمان تبلیغات اسلامی ، پیگیر رفع مشکل و اتفاق رخ داده برای حمید علیمی است و ان‌شاءالله با این وساطت و میانجی‌گری مجلس عزاداری فاطمیه دوم او برگزار خواهد شد.
وارث

حمید علیمی مداح سرشناس کشورمان شب گذشته در فضای مجازی با انتشار پیامی نوشت: «عصر شهادت حضرت زهرا (س) در تماس تلفنی با مسئولان حسینیه اعلام شد: روضه به دلیل «مشکل امنیتی» کنسل است! در تماس با چند مسئول، دلسوز پیگیر شدم. نتیجه این شد که فرمودند: امشب مراسم برگزار بشه ولی دیگه اصفهان نمیشه روضه داشته باشی!

اطلاع دادند که اجازه روضه گرفتن در اصفهان را ندارم!!! اخیراً هم در شهر مقدس قم دو جلسه کنسل شد. دلیلش ظاهراً به خاطر توییت‌های این مدت است. برای همه مردم وطنم در این روزها از درگاه الهی دلی آرام و روزگاری بی‌دغدغه را آرزومندم. یاعلی مدد.»

از سازمان تبلیغات اسلامی  خبر می‌رسد که سازمان هیأت و تشکل‌های دینی از زیرمجموعه‌های این نهاد، پیگیر رفع مشکل و اتفاق رخ داده برای این مداح است و ان‌شاء‌الله با این وساطت و میانجیگری مجلس عزاداری فاطمیه دوم او برگزار خواهد شد.

این موضوع در برخی از رسانه‌ها با رویکرد تعطیلی «روضه‌» مداح معروف به دلیل «مشکل امنیتی» مطرح شد؛ در حالی که در فاطمیه اول نیز زمانی که برای برگزاری مجلس عزاداری این مداح تصمیماتی اخذ شده بود، با ورود سازمان هیأت و تشکل‌های دینی به عنوان متولی رسمی هیأت‌های کشور این ماجرا پایان یافت.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.