حسین یکتا: تمام ظرفیت‌ها باید امروز پای کار بیایند

کد خبر: 116232

سین یکتا رئیس هیأت مدیره جمعیت امام رضایی‌ها هم در این مراسم اظهار کرد: اگر ما نیز به اندازه جبهه زن، زندگی، آزادی برای خانواده سرمایه‌گذاری می‌کردیم به نتایج بسیاری دست پیدا می‌کردیم.

وی با اشاره به اینکه اتفاقات انقلاب اسلامی بی‌دلیل و بی‌حکمت نیست، مطرح کرد: در فلسفه انقلاب اسلامی زمانی کار نوجوان ۱۳ ساله زیر تانک رفتن و در زمانی کار نوجوان دهه هشتادی و نودی جهاد تبیین است.

اقیانوس دل‌ها در اربعین و غدیر به حرکت در می‌آید

رئیس هیأت مدیره جمعیت امام رضایی‌ها با بیان اینکه امروز ماموریت محوری به فرموده مقام معظم رهبری جهاد تبیین است، عنوان کرد: امروز جهاد تبیین را باید اول برای خودمان تبیین کنیم سپس به دنبال جهاد آن باشیم.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری دستور دادند که باید اقیانوس دل‌ها را حرکت دهیم، خاطرنشان کرد: این اقیانوس در اربعین و غدیر حرکت کرده است.

یکتا با بیان اینکه پس از غدیر دنیای ولایت آغاز شد، تصریح کرد: همچنین پس از انقلاب اسلامی دنیا به دو دسته، پس از بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، انقلاب به دو دسته و پس از فتنه اخیر گام دوم انقلاب اسلامی به دو دسته تقسیم شد.

وی با اشاره به اینکه این شب‌ها، شب‌های قدر انقلاب هستند، یادآور شد: باید با تمام توان در این شب‌ها به عملیات برویم و در این مسیر از فعالیت‌های جهادی، توکل و توصل، خیرین، فعالیت‌های رسانه‌ای و ... استفاده کنیم.

رئیس هیأت مدیره جمعیت امام رضایی‌ها با بیان اینکه جبهه فرهنگی انقلاب باید ورود پیدا کند، ابراز کرد: این جبهه باید به تصمیم، برنامه‌ریزی و اجرا برسد.

وی با اشاره به اینکه امروز باید کدملی‌ها را در هیأت‌ها زیاد کنیم، بیان کرد: امروز باید برای امام زمان(عج) لشکر اسلام را گسترش دهیم.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.