حاج منصور ارضی: هیأتی‌ها باید اولین نفر، فرمان ولی فقیه را عملیاتی کنند

کد خبر: 116569
حاج منصور ارضی با بیان اینکه هیأتی‌ها باید مطیع فرمایشات مقام معظم رهبری باشند گفت: فعالان عرصه هیأت باید بدانند خاکسارترین فرد و کوچک‌ترین فرد خود شما هستید و هرگاه در این دستگاه خود را کوچک کنید، بزرگ خواهید شد.

اج منصور ارضی در این مراسم اظهار کرد: اگر ما در دستگاه امام حسین(ع) فعال هستیم در مرحله نخست باید یقین کنیم که خداوند ما را با این هدف خلق کرده است.

وی با اشاره به اینکه باید مسئولیت خود را به بهترین شکل انجام دهیم، مطرح کرد: یکی از راه‌ها برای موفقیت در مسیر این مسئولیت ترک حرام و انجام حلال است.

این پیرغلام اهل بیت(ع) با بیان اینکه اصل بنیاد هیأت دست حضرت زهرا(س) است، عنوان کرد: خرج هیأت‌ها و مراسمات را نیز خود حضرت زهرا(س) متقبل می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه حماسه فاطمیه دارای معانی بسیاری است، خاطرنشان کرد: حضرت زهرا(س) تمام آن‌چه را که باید برای بقای اسلام و راه امیرالمؤمنین(ع) خرج کند، خرج کرده است.

ارضی با بیان اینکه در حریم امام حسین(ع) باید کثیفی‌ها را از خود پاک کنیم، تصریح کرد: هیأت‌ها در جامعه محور هستند چراکه بنای انقلاب اسلامی نیز برپایه هیأت بوده است.

وی با اشاره به اینکه ورود به هیأت دارای آدابی است که باید آن‌ها رعایت شود، یادآور شد: نخستین هیأت در دستگاه اهل‌بیت(ع) توسط حضرت زهرا(س) و در زمان حدیث شریف کساء تشکیل شد.

این پیرغلام اهل بیت(ع)  اضافه کرد: فعالین عرصه هیأت باید بدانند خاکسارترین فرد و کوچک‌ترین فرد خود شما هستید و هرگاه در این دستگاه خود را کوچک کنید، بزرگ خواهید شد.

وی با بیان اینکه باید در استقبال از دیگران به ویژه جوانان نهایت دقت را داشته باشید، ابراز کرد: در حریم و زیر پرچم اهل‌بیت(ع) افراد بسیاری رشد پیدا کردند.

ارضی با اشاره به اینکه در هیأت‌ها باید مراقب رفتار خود باشیم، بیان کرد: هیأتی‌ها باید مطیع فرمایشات مقام معظم رهبری باشند و اولین نفر فرمان ولی فقیه را عملیاتی کنند.

این مداح اهل بیت افزود: در عین اینکه ولی فقیه از این مظلومین دفاع می‌کند ولی هنوز هم عده‌ای از هیأتی‌ها می‌گویند چون این‌ها شیعه نیستند نباید از آن‌ها دفاع کنیم!

وی با بیان اینکه امروز دشمن در فضای مجازی سرمایه‌گذاری بسیاری دارد، اظهار داشت: این سرمایه‌گذاری در صدر اسلام نیز انجام شد و کار به جایی رسید که امام حسین(ع) را مسلمان نمی‌دانستند.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.