گفتگو ها و ارتباطات از راه دور باید یک روزی به همنشینی و مجالست منجر شود

کد خبر: 66618
فضای ارتباط های اینترنتی هر چقدر گسترده شود جای ارتباط های چهره به چهره را نمی تواند بگیرد و گفتگو ها و ارتباطات از راه دور باید یک روزی به همنشینی و مجالست منجر شود تا برکات خاص خود را نشان دهد.

وارث: در آخرین روز از چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی، حجت الاسلام پناهیان مهمان غرفۀ وارث شدند و گفت و گوی کوتاهی با خبرنگار ما انجام دادند که متن آن را در ادامه آورده ایم:

به نظر شما جمع شدن سایت های ارزشی در یک زمان خاص چه فوایدی می تواند برای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی داشته باشد؟

 

بالاخره فضای ارتباط های اینترنتی هر چقدر گسترده شود جای ارتباط های چهره به چهره را نمی تواند بگیرد و گفتگو ها و ارتباطات از راه دور باید یک روزی به همنشینی و مجالست منجر شود تا برکات خاص خود را نشان دهد. هم نیروهای انقلاب و هم آن کسانی که به امور دیگر مردم می رسند خیلی خوب است که در این نمایشگاه دور هم جمع می شوند و هم افزایی می کنند و از تجربیات همدیگر استفاده می کنند.

با مجموعه وارث آشنا هستید؟

بله چند سالی هست که آشنا هستم.

عملکرد ما را به عنوان یکی از پایگاه هایی که در جبهه فرهنگی در حوزه هیئت فعالیت میکند چگونه ارزیابی می کنید؟

واقعا لازم بود و لازم هست که یک پایگاه اینترنتی به منزله یک خبرگزاری برای هیئت ها کار کند و تخصصا روی این موضوع اقدام کند. الحمدلله وارث جای خود را پیدا کرده است و یک شبکه خبری منسجم و اطلاع رسانی به روز از هیئت ها را ایجاد کرده است. امیدواریم که از فرصت آن هیئت ها بتوانند خوب استفاده کنند و تجربه خودشان را به همدیگر منتقل کنند و مخاطبان خود را پیدا کنند و ارتقا بدهند.

یک انتقاد از ما می کنید؟

به ذهنم نمی رسد.

پیشنهادی برای بهتر شدن مجموعه ما دارید؟

فکر میکنم در بخش های متعدد یک هیئت شما می توانید تخصصی وارد شوید و روی آن بخش به صورت یک بخش مجزا کار کنید. یعنی بخش سخنرانی ها را در وارث یک گروهی مسئول باشند پیگیری کنند، بخش مداحی ها را یک گروه دیگر، بخش فوق برنامه ها را گروهی دیگر، بخش مهد کودک های هیئت را گروهی دیگر، حتی اگر افرادتان برای تهیه گزارش می روند مشخص باشد چه کسانی به فوق برنامه های هیئت می رسند چه کسی به مداحی ها و چه کسی به سخنرانی ها، کارتان بیشتر پیشرفت می کند.

گفتگو ها و ارتباطات از راه دور باید یک روزی به همنشینی و مجالست منجر شود