گزارش "جام جم آن لاین" از فعالیت"وارث" در فضای مجازی

کد خبر: 86465
وارث برنامه سخرانی‌های دهه‌های محرم و برگزاری مراسمات را به طور منظم پوشش می‌دهد‌. 
وارث

"جام جم آن لاین" در گزارشی با عنوان "هیئت آن لاین" به معرفی سایت‌های مذهبی که در ماه محرم بسیار فعال هستند پرداخته است. 

در این گزارش با اشاره به فعالیت روز افزون هیئت های مجازی آمده است :امروزه با گونه دیگری از هیات‌ها مواجهیم‌. با پیشرفت علم فناوری و نوع سبک زندگی، کم کم شاهد بروز هیات‌های مجازی نیز بودیم. سایت‌هایی که اغلب در زمینه‌های فرهنگی ـ اسلامی فعالیت کرده و به پوشش اخبار هیات‌ها و برگزاری مراسمات می‌پردازند. 

"جام جم آن لاین" در ادامه با برشمردن کارکردهای سایت های"عقیق"،"فطرس" و "چادرخاکی" اینگونه به معرفی "وارث" پرداخته است: 

download_1.png

 

 وارث یکی از بزرگ‌ترین سایت های مذهبی فعال در ایران است که اخبار مرتبط با هیات‌ها و مراسمات مذهبی را پوشش می‌دهد. به سایت وارث که بروید با آیتم‌های جالبی روبه‌رو می‌شوید.

یکی از این آیتم‌ها «منبرهای یک دقیقه‌ای» است. در این بخش از تمام سخنرانان و علمای حاذق استفاده شده است و سخنرانی‌های آنها را به صورت موضوعات یک دقیقه‌ای در اختیارتان قرار می‌دهد.

وارث برنامه سخرانی‌های دهه‌های محرم و برگزاری مراسمات را به طور منظم پوشش می‌دهد‌. علاوه بر این گزارش نسبتا کاملی نیز از مراسمات مداحان معروف نیز منتشر می‌کند. اغلب این گزارشات به صورت صوتی ویدئویی یا عکس است که می‌توانید در این سایت آنها را جست‌وجو کنید. همچنین در وارث می‌توانید گزارشات جامعی از نوع برگزاری مراسمات مذهبی سنتی در گوشه و کنار ایران و جهان بینید و اطلاعات زیادی را در این زمینه به دست آورید.

سایت وارث در شبکه‌های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام فعالیت منحصر به فردی دارد و به نوعی در حوزه خودش منبع به حساب می‌آید.