برای دومین مرتبه در روز های اخیر: 

تهدید اینترنتی حمله به مسجد مسلمانان در هیوستون 

کد خبر: 92721
رهبران مسجد بیت السامی در شهر هیوستون در تگزاس اعلام کردند که جامعه اسلامی برای دومین مرتبه در روزهای اخیر مورد تهدید قرار گرفته و مقامات باید این تهدیدات را جدی تلقی کنند.
وارث

 مسجد هیوستون در ایالت تگزاس آمریکا برای دومین مرتبه در روزهای اخیر در فرم آنلاین مورد تهدید قرار گرفت. رهبران مسجد خواستار تشدید اقدامات امنیتی برای مساجد سرتاسر تگزاس شده اند. گفته می شود فردی در صفحه چت روم آنلاین مسجد مطالب تهدیدآمیزی را علیه مسلمانان پست کرده است.

این کاربر که خودش را 24 ساله معرفی کرده، در فرم اینترنتی «فورچان» نوشته که قصد دارد به مسجد بیت السامی در منطقه شمالی شهر هیوستون حمله کند. وقتی از کاربر پرسیده شده که چرا می خواهد به مسجد حمله کند گفت: ساده است، کباب مانند سرطان است. اگر آن  را در مراحل اولیه حذف کنیم، نخواهیم مرد!»

شورای روابط اسلامی - آمریکایی (کیار) در هیوستون می گوید این دومین بار است که در این اواخر مسجد با تهدیدات مرگبار روبرو شده است.

لوبابه عبدالله مدیر اجرایی شورای کایر در هیوستون در کنفرانسی خبری ابراز داشت: براساس حوادث اخیر و جرایم نفرت محوری که مسلمانان آمریکایی، جوامع مهاجران و دیگر گروه های اقلیت ها را هدف قرار داده اند، ضروری است که این تهدیدات را جدی در نظر بگیریم و مهاجمان را به دستگاه های قضایی بسپاریم.

گفته می شود گزارش های ارسالی مرتبط با جوامع اسلامی نشان می دهند که اسلام هراسی در ایالات متحده و اروپا در سال های اخیر افزایش قابل توجهی داشته اند. شورای کار نیز تاکنون گزارش های متعددی در این رابطه منتشر ساخته است.

منبع:حوزه


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.