استفاده کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین از ظرفیت دانشگاه امام‌صادق(ع)

کد خبر: 93237
روسای کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین و ستاد اربعین دانشگاه امام صادق(ع) طی دیداری بر استفاده از ظرفیت این دانشگاه و نیز انعقاد تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک در حوزه مطالعات فرهنگی، اجتماعی و آموزشی توافق کردند.
وارث

جلسه مشترکی میان رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین و ستاد اربعین دانشگاه امام صادق (ع) برگزار و طی آن بر استفاده بیشتر از ظرفیت‌های دانشگاهیان تأکید شد.

بر اساس این گزارش، این جلسه به‌منظور آگاهی از فعالیت‌ها و برنامه‌ها و بررسی زمینه‌های فعالیت مشترک میان کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین و ستاد اربعین دانشگاه امام صادق (ع) برگزار و مقرر شد از ظرفیت‌های استادان و دانشجویان دانشگاه در عرصه‌های مختلف اربعین و همچنین انعقاد تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک در حوزه مطالعات فرهنگی و اجتماعی و آموزشی استفاده شود.

حجت‌الاسلام «حمید احمدی» در این جلسه بر نقش و حضور استادان و اندیشمندان در صیانت و ارتقای فرهنگی اربعین و فراهم کردن زمینه‌های تمدنی اربعین به‌ویژه دانشگاه امام صادق علیه‌السلام تأکید و آمادگی کامل کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین را مبنی بر فراهم کردن زمینه ایفای نقش ستاد اربعین دانشگاه در عرصه‌های مطالعاتی مدیریت، اقتصاد، حقوق و رسانه و فرهنگی و اجتماعی اعلام کرد.

رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین خاطرنشان کرد: تعالی حرکت بزرگ اربعین اگر بر دانش استوار شود ماندگار و برکات آن فراگیرتر خواهد شد.

منبع:شبستان


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.