اختصاصی/حجت الاسلام و المسلمین کاظمی:

اگر خود حسین(ع) نمی شوی، مثل حسین که می توانی شوی

کد خبر: 94751
وارث

حجت الاسلام و المسلمین کاظمی در شب تاسوعای حسینی در هیئت فاطمه الزهرا(س) بابل نکاتی را به شرح زیر بیان کردند:

قرار نیست ما نزد هر شخصی گردنمان را به خاطر مجلس امام حسین(ع) کج کنیم، هر کسی لایق نیست برای مجلس امام حسین(ع) خرج کند.

حضرت فرمود هیهات من الذله؛ آنهایی که کم لطفی می کنند و می گویند از کربلا درس مذاکره گرفتیم، باید به شان گفت آن چه از تاریخ می خوانی مرد باش بقیه اش را هم بخوان؛

در ادامه تاریخ نوشته وقتی پیشنهاد مذاکره به حضرت رسید آن را پاره کرد و انداخت.

 آقا فرموده است هر کسی که می خواهد مثل من فکر کند با کسی که در طول تاریخ فکرش مانند یزید است مذاکره نمی کند.

امروز بعضی از هم لباسی های ما  به این قیام سیدالشهدا(ع) خیانت می کنند. نمی شود شما هم بگویید حسین(ع)، و هم بگویید آمریکا به من چه!

 آن وقت به خاک ذلت کشیده می شوی.

باید گفت آن وقت کار به جایی خواهد رسید ارزش و ضد ارزش جا به جا می شود٫ حجاب روزی در این مملکت ارزش بود اما امروز کسی که برای امام حسین(ع) مشکی می پوشد، نمی تواند به یک بی حجاب تذکر دهد.

 عقب نشینی کنی دشمن نمی گوید همین یک حجاب است، حجاب را ول کنی جلوتر می آید. هر چه عقب نشینی بکنی دشمن مثل جنگ شهری خانه به خانه جلوتر می آید اما اگر ایستادگی کنی خدا با توست. کدخدای واقعی عالم امام زمان(عج) است نه ترامپ. بابا این ها از دشمنان دستگیری می کنند آن وقت من و شمای بچه شیعه را رها می کنند؟!

 

محرم، محرم نیست اگر ما را با قرآن و نماز آشنا نکند. این سینه زنی ها باید برآیندی داشته باشد. اگر خود حسین(ع) نمی شوی، مثل حسین که می توانی شوی ببین در ظهر عاشورا می ایستد و نمازش را اول وقت می خواند.

 

وقتی امام صادق(ع) می خواهد از ابوالفضل(ع) نام ببرد می فرماید السلام علیک یا عبدالصالح، عبد صالح در همه ی زمینه ها است. مطیع محض امام است.

وقتی شمر ملعون برای حضرت ابوالفضل(ع) و برادرانش امان نامه آورد، اولا حضرت عباس(ع) از خیمه بیرون نیامد تا امامش دستور داد برو ببین چه می گوید، حضرت عباس(ع) به او می گوید خدا تو و امان نامه ات را لعنت کند که آبروی عباس(ع) را بردی و دل خواهر حسین ابن علی(ع) را شکاندی.

 

 گره افتاد به زندگی ات بگو عباس جان کمکم کن، من سینه زن توام.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.