سامانه ساجد آماده ارائه خدمات رفاهی و تسهیلات مالی به زائرین اربعین است

کد خبر: 94915
رئیس مرکز شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سامانه ساجد آماده ثبت‌نام زائران دانشگاهی برای دریافت تسهیلات مرخصی، رفاهی و مالی است؛ هم‌چنین تسهیلات یک تا سه میلیون تومانی برای دانشگاهیان درنظر گرفته شده است.
وارث

احمد صالحی‌آرا عصر امروز در نشست سراسری معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در سالن استاد حبیبی واحد علوم و تحقیقات این دانشگاه گفت: ستاد اربعین برای انسجام بخشی به فعالیت‌های زائرین اربعین تشکیل شد. ستاد در راستای هم‌افزایی واحدهای دانشگاهی برای برپایی موکب‌های زائرین و گروه‌های خدمت‌رسان، کار خود را شروع کرده است. 

وی افزود: معرفت و بصیرت‌افزایی زائرین از راهبردهای مهم ستاد اربعین دانشگاه آزاد اسلامی است. مقام معظم رهبری نیز ایجاد تمدن نوین اسلامی را از اهداف این همایش دانسته‌اند. دستورالعملی در ستاد اربعین دانشگاه ايجاد شده که به‌زودی ابلاغ خواهد شد. سامانه ساجد آماده ثبت‌نام زائران دانشگاهی برای دریافت تسهیلات مرخصی، رفاهی و مالی است. تسهیلات یک تا سه میلیون تومانی برای دانشگاهیان درنظر گرفته شده است.

رئیس مرکز شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: کسانی که اطلاعات و درخواست‌های خود را در سامانه ساجد بارگذاری می‌کنند؛ می‌توانند از طرح‌های دانشگاه آزاد اسلامی استفاده کنند. نذورات نیز از همین سامانه قابل دریافت خواهد بود.

صالحی‌آرا تصریح کرد: واحدهای دانشگاهی می‌توانند در مسیر حرکت زائرین موکب‌های صلواتی و نذورات را برپا کنند که پیش از این باید از طریق سامانه ساجد ساماندهی شوند. معاونان فرهنگی و دانشجویی واحدهای دانشگاهی تلاش کنند تا حضور حداکثری دانشجویان و استادان را در این حرکت عاشورایی به ظهور گذاشته شود.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.