جوانان عراقی با افتخار میزبان زائران اربعین اند

کد خبر: 95423
وزیر کشور عراق، با بیان اینکه همه امکانات خود را برای تأمین امنیت زائران به کار گرفته‌ایم، گفت: علارقم تبلیغات منفی رسانه‌های معاند، جوانان عراقی همچون سال‌های گذشته، با افتخار میزبان مردم ایران و سایر ملت‌ها خواهند بود.
وارث

یاسین طاهر الیاسری، وزیر کشور عراق، در جریان سفر به ایران و بازدید میدانی از روند عبور و مرور زائرین اربعین حسینی در پایانه های مرزی خوزستان، مستقر در مرز شلمچه، در خصوص تدابیر اتخاذ شده برای تسریع در روند خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی، اظهارداشت: دولت عراق همه امکانات خود را برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی به کار گرفته است.

وی در خصوص درگیری‌های ایجاد شده در عراق، گفت: چیزی که در حال حاضر مهم است، ایجاد جوی آرام و فضایی معنوی برای زائران اربعین حسینی است که ملت عراق به‌خوبی این مهم را فراهم می‌آورند.

الیاسری، با تأکید بر اینکه هیچ مشکلی در تأمین امنیت زائران وجود ندارد، به تبلیغات منفی رسانه‌های معاند اشاره کرد و اظهارداشت: علارقم برخی شیطنت‌ها و دروغ‌پراکنی‌های رسانه‌های خارجی، با صراحت اعلام می‌کنم که دولت عراق همه امکانات خود را برای تأمین امنیت زائران به کار گرفته و هیچ مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

وزیر کشور عراق، در پایان تصریح کرد: مردم ایران و عراق ارتباطی دینی و برادرانه با یکدیگر داشته و مطمئن باشید جوانان عراقی همچون سال‌های گذشته، با افتخار میزبان مردم ایران و سایر ملت‌ها خواهند بود.

منبع:حوزه


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.