سیاست واقعی را شما هیئتی‌ها پیگیری می‌کنید

کد خبر: 96738
وارث

جمعی از مسئولان و اعضای هیئت فرزندان شهدای اسلام با رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت هفته بسیج دیدار و گفتگو کردند.

حجت‌الاسلام‌ «سید مهدی خاموشی» در این دیدار ضمن قرائت آیاتی از سوره مبارکه آل‌عمران در مورد جهاد و شهادت خطاب به فرزندان شهدا، گفت: شما به یک لباس فاخر آراسته شده‌اید و باید این لباس را برای خودتان حفظ کنید. خداوند زیور خانواده شهید بودن را به شما عطا کرده است که برکات زیادی دارد و با هیچ چیز قابل معامله نیست. گیرنده دست شهید خدا است و خداوند خریدار جان شهیدان است. 

وی در ادامه سخنانش ضمن تبیین مقام شهیدان بر اساس آیات و روایات بیان کرد: ما مجلس اباعبدالله(ع) را بدون سیاست برپا نمی‌کنیم . شهدا به خاطر سیاست شهید شدند. سیاسی بودن هیئت عیب ندارد سیاست‌باز بودن مذموم است.

رئیس سازمان  اوقاف و امور خیریه تصریح کرد: ما در مقابل نظام سلطه در نظام سیاسی جهان داریم نظمی جدید تعریف می‌کنیم و می‌خواهیم در این نظم تعیین‌کننده باشیم. سیاست واقعی را شما هیئتی‌ها پیگیری می‌کنید که آن سیاست ولی‌فقیه است.

رئیس هیئت‌امنای سازمان تبلیغات اسلامی همچنین یادآور شد: سیاست در اسلام یعنی تبعیت از ولی‌فقیه و کسانی که این را نمی‌فهمند سیاست‌باز هستند. غرب و شرق مقابل این سیاست کرنش می‌کنند.

وی در پایان تأکید کرد: باید کاری کنیم که بتوانیم آثاری در مقابل تحریم‌ها به وجود بیاوریم. با تولید ملی و فعالیت اقتصادی مناسب تحریم‌ها را دور نمی‌زنیم بلکه به تحریم کنندگان تودهنی خواهیم زد.

منبع : شبستان 


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.