مهدی سلحشور در «به افق فلسطین» پاسخ محمدجواد ظریف را داد

کد خبر: 116578
مهدی سلحشور مداح سرشناس کشورمان با حضور در برنامه «به افق فلسطین» شبکه افق گفت: دوگانه زشتی این روزها راه افتاده میان مردم و حاکمیت که اگر جنگی شود،‌ مردم آسیب می‌بینند و حاکمیت مصون است.
وارث

مهدی سلحشور مداح اهل بیت(ع) در برنامه به افق فلسطین شبکه افق اظهار داشت: تردید نکنید اگر پایش بیفتد، مردم ایران ثابت قدم‌تر از هر کسی، در میدان خواهند بود ولی افرادی معلوم الحال نسبت به این مسئله شبهه وارد می‌کنند. به آنها خیلی گلایه داریم، همان کسانی که در یک تظاهرات دوران قبل از انقلاب شرکت نکرده‌اند و زمان جنگ از ۷۰ کیلومتری اندیمشک هم رد نشدند، اما الان می‌گویند که مردم ما از هزینه دادن خسته شده‌اند.

این مداح اهل بیت افزود: اگر کسی خسته شده است، شماها هستید. تعداد این‌ها هم محدود و معدود است.

وی با اشاره به اینکه این افراد دل مردم را خالی می‌کنند، گفت: اینها همان افرادی هستند که اگر مسئله‌ای بشود زودتر از همه کم می‌آورند. کما اینکه قبلاً هم امتحان پس داده‌اند.

سلحشور با اشاره به اینکه آنها دوگانه مردم و حاکمیت را مطرح می‌کنند که مردم آسیب می‌بینند و حاکمیت مصون است، تصریح کرد: این دوگانه زشتی است. اگر منظورشان از حاکمیت، شخص خودت و اطرافیانت هست که بله شما روز اول فرار می‌کنید و آسیب نمی‌بینید اما اگر منظورتان از حاکمیت، امامین انقلاب است که امام راحل زمان جنگ به پناهگاه نمی‌رفت و ثابت و استوار ایستاد و فرمود مگر مردم پناهگاه دارند که من بروم. حضرت آقا هم زمان جنگ، از روزهای نخست خودشان و فرزندانشان در جبهه و خطوط مقدم بودند. خود من آقا مصطفی را در خطوط جبهه دیدم. آن زمان ایشان رئیس جمهور بود. دوگانگی وجود ندارد.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.