هیأت رایة‌العباس اعلام کرد

اسباب‌بازی‌‌های اهدایی به سیل‌زدگان را به کتابخانه‌های عمومی تحویل دهید

کد خبر: 91063
هیأت رایة‌العباس پس از فراخوان محمود کریمی برای جمع‌آوری اسباب‌بازی و کتاب داستان به سیل‌زدگان اعلام کرد: خیران سراسر کشور اسباب‌بازی‌های اهدایی خود را به کتابخانه‌های عمومی تحویل دهند.  
وارث

هیأت رایةالعباس اعلام کرد: هیأتی‌ها در دیگر شهرهای کشور می‌توانند اسباب‌بازی‌ و کتاب‌داستان‌های اهدایی خود را به کتابخانه‌های عمومی شهرشان خود تحویل دهند تا در این طرح همگانی سهیم باشند.

چندی پیش محمود کریمی، مداح اهل‌بیت(ع) در مراسم‌ هیأت رایة‌العباس به مناسبت اعیاد شعبانیه برای کمک به سیل‌زده‌ها فراخوان داده بود تا هیأتی‌ها در حد توان به کمک مردم سیل‌زده بشتابند.

وی همچنین شب میلاد امام سجاد(ع) با نوجوانان پسر و دختر هیأتی قراری گذاشت و خطاب به آنها گفت: در ماجرای سیل، یکی از اقشاری که بیشترین لطمه و آسیب روحی را می‌بیند، بچه‌های کوچک هستند.

کریمی ادامه داد: از دختران خردسال هیأتی می‌خواهم تا شب میلاد حضرت علی‌اکبر(ع) عروسک‌ها و کتاب‌های داستان خود را برای هدیه به دختران سیل‌زده اهدا کنند و همچنین پسران خردسال نیز اسباب‌بازی‌های نو و سالم خود را برای افزایش روحیه کودکان اهدا کنند.

این مداح اهل‌بیت(ع) گفت: این هدایا در شب میلاد حضرت علی‌اکبر(ع) جمع‌آوری می‌شود و سپس برای مناطق سیل‌زده ارسال می‌شود.

براساس اعلام مسئولین هیأت رایةالعباس هیأتی‌ها در دیگر شهرهای کشور می‌توانند اسباب‌بازی‌های اهدایی خود را به کتابخانه‌های عمومی شهر خود تحویل دهند تا در این طرح همگانی سهیم باشند.

فیلم سخنان محمود کریمی در این مراسم را در زیر مشاهده کنید:


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.