مدیر ستاد اقامه نماز کرمانشاه:

آماده سازی و تنظیف نمازخانه های مسیر تردد زائران اربعین حسینی

کد خبر: 94922
حجت الاسلام مولوی، از هماهنگی های به عمل آمده جهت اعزام مبلغ واقامه نماز جماعت در مواکب شاخص و پر تردد خبر داد و گفت: نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی مسیر زائران اربعین از کنگاور تا مرزخسروی بهسازی و تنظیف می شود.
وارث

«حجت الاسلام علی مولوی» گفت: طرح تمهید مقدمات اقامه نماز زائرین اربعین حسینی روز(چهارشنبه، ۲۷ شهریور) با حضور دکتر محمود مظفر، قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور، معاونین ایشان، و دبیر شورای اقامه نماز وزارت کشور در سرای خانه معلم کرمانشاه برگزار شد.

 

مدیر ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه، افزود: در این نشست دبیر ستاد اقامه نماز استان قم و اعضای شورای برنامه ریزی منطقه ۵ شامل استان های کرمانشاه، ایلام، کردستان، مرکزی، همدان، لرستان و خوزستان نیز به منظور ساماندهی ‌‌و چگونگی تمهید مقدمات اقامه نماز زائرین اربعین حسینی حضور داشتند.

 

وی اظهار کرد: باتوجه به اینکه رویداد عظیم اربعین حسینی در سطح ملی مطرح است مباحث مرتبط با استان های کرمانشاه، خوزستان و ایلام و استان هایی که در مسیر زائرین اربعین قراردارند در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

حجت الاسلام مولوی، ابراز کرد: ستاد اقامه نماز کشور ضمن هماهنگی با وزارت کشور و سازمان های زیربط تصمیمات لازم را اتخاذ و به استان های مذکور اعلام خواهدکرد.

 

وی بیان کرد: در همین راستا هماهنگی های لازم جهت اعزام مبلغ از سوی ستاد اقامه نماز کشور با سازمان های تبلیغات اسلامی و اوقاف و امور خیریه انجام می شود و سهمیه استان ها جهت استقرار در موکب های بزرگ و شاخص در مسیر زائران اربعین حسینی اعلام می شود.

 

مدیر ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه، همچنین از آماده سازی، بهسازی و تنظیف نمازخانه ها و مساجد موجود در مسیر زائرین اربعین حسینی این استان از شهرستان کنگاور تا مرز خسروی خبر داد.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.