قدرت رسانه ای شیعه باید برای ارسال پیام راهپیمایی اربعین تقویت شود

کد خبر: 95560
طباطبایی نژاد گفت: قدرت رسانه ای شیعه برای ارسال پیام راهپیمایی اربعین به گوش جهانیان تقویت شود.
وارث


سید صادق طباطبایی نژاد» در مورد برگزاری راهپیمایی اربعین گفت: خوشبختانه مراسم امسال راهپیمایی اربعین نسبت به سال های گذشته از مدیریت قوی تری برخوردار است و کسانی که دست اندرکار این مراسم هستند، ‌تمام توان شان را برای برگزاری بهتر این مراسم انجام دادند.

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید و حضور خود در این مراسم اظهار داشت: گزارشات و بازدید ما حاکی از این است که خدمات رسانی به زائران به خوبی در حال انجام است و مسئولان تمام تلاش خود را در این زمینه انجام داده اند اما با توجه به اینکه امسال مسئله ویزا برای زوار برداشته شده است لذا تعداد افراد بیشتری در این مراسم حضور پیدا کرده اند که همین حجم کار را بالا برده است و فکر می کنم زیرساخت های عراق و ما به اندازه کافی کشش این حجم از جمعیت را نداشته باشد.

وی تصریح کرد: البته تاکنون مشکلی برای خروج و ورود زائران وجود نداشته است که امیدواریم این مدیریت خوب تا پایان مراسم نیز و در روزهای آینده ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به تبلیغات رسانه ای منفی علیه مراسم اربعین گفت: ما معتقدیم که تبلیغات در مورد مراسم اربعین در سطح جهان به قدرت رسانه ای شیعه بر می گردد یعنی هر چقدر تفکر شیعه و تفکر امام حسین و قدرت رسانه ای شیعه بیشتر باشد، این مراسم نیز پر رنگ تر به جهانیان معرفی می شود و همین باعث ترس کسانی می شود که از این مراسم وحشت دارند و قطعا آنها با این موضوع مقابله می کنند.

طباطبایی نژاد تصریح کرد: پیام اربعین حضور عزت مندانه در عرصه های اجتماعی و دوری از ذلت و خواری و مبارزه با مستکبرین است و چون دشمنان از این موضوع می ترسند تا آنجایی که بتوانند با این پیام مقابله می کنند.

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر ما بتوانیم قدرت رسانه ای خودمان را در جهت معرفی صدا شیعیان در این ایام انجام دهیم، به خوبی به رسالت مان عمل کرده ایم و توانسته ایم صدای شیعیان را به گوش همه برسانیم اما متاسفانه قدرت رسانه ای در حال حاضر در دست کسانی است که با این امر مخالف اند.

منبع: شبستان


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.