پیام مجمع جهانی شیعه شناسی به آیت الله العظمی سیستانی

کد خبر: 98855
وارث

متن  پیام مجمع جهانی شیعه شناسی به حضرت آیت الله سیستانی به این شرح است:

والله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین .
خبر آسیب دیدگی پای مرجع اعلای شیعه حضرت آیه الله العظمی سید علی سیستانی دامت برکاته ، التهاب و تشویش در قلوب شیعیان جهان ایجاد کرد و از سراسر دنیا با اضطراب فراوان از این مجمع پیگیر و جویای وضعیت سلامت معظم له بودند .
این قلب تپنده جهان تشیع، شخصیتی است که با دیدگاه هایش ، با تیزنگری ها و تدابیر داهیانه اش ، و با درایت های حکیمانه و مواضع به موقع و تاثیرگذارش ، بر آشوب ها و فتنه های پیاپی و اشغالگری داعش ویرانگر غلبه کرد و عراق را بارها از ویرانی و سقوط نجات داد.
در بحبوبه های سخت و دشوار همواره کلامش و بیانیه اش و تصمیماتش باعث استقرار سکینه و اطمینان در قلوب ملت عراق و مومنین امت شیعه در عالم گردیده است و نه تنها جهان تشیع ومسلمانان ، بلکه تمام انسانهای آزاده جهان را تحت تاثیر سخنان وگام ها و درایت های خاص و منحصر به فرد خود قرار داده است .
این مرجع عظیم الشان ، نه فقط عراق بلکه منطقه پر آشوب خاورمیانه را با فتوا های کار ساز خود ، و با سخنانش در برابر شخصیتهای سیاسی جهان ، به آرامش کشانید وسکًان هم دلی ویگانگی و وحدت ویک پارچگی را در کف با درایت خویش حفظ کرد .
لحظات حضور این پیر خردمند و مرجع دلها در اتاق عمل ، برای همه شیعیان همچون روزهایی طولانی سپری گردید وهمه در انتظار خبر سلامتی ایشان و پایان عمل جراحی بودند و در لحظه خوش انتشار خبر سلامتی و مرخص شدن وی از بیمارستان ، سپاس و حمد خدای سبحان را بجا آوردند .
با شکر وسپاس پروردگار ، درود وسلام های خالصانه خود را به محضر حضرت ولی عصر امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف تقدیم داشته و با همه وجود مسئلت می نماییم که سایه بلند پایه و با برکت این زعیم عالیقدر را بر سر ما محفوظ و مستدام داشته و از برکات گسترده وجود حضرتش، سالهای طولانی جهان شیعه متنعم و بهره مند ‌باشد . آمین رب العالمین .

آیت پیمان
دبیرکل مجمع جهانی شیعه شناسی


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.