مهمان ویژه ای که بدون داشتن کارت به دیدار رهبر معظم انقلاب رفت + عکس

کد خبر: 88014
عضو ارشد حرکت توحید اسلامی لبنان در یادداشتی به حاشیه های دیدار شرکت کنندگان کنفرانس وحدت اسلامی با مقام معظم رهبری پرداخت.
وارث

دیدارهای اقشار مختلف با رهبر معظم انقلاب معمولا همراه با حاشیه های جالبی است که کمتر به آن ها در رسانه ها پرداخته می شود.

دکتر "معاذ سعید شعبان" فرزندان مرحوم شیخ سعید شعبان از رهبران حرکت توحید لبنان در یاداشتی به یکی از حاشیه های دیدار امسال شرکت کنندگان کنفرانس وحدت اسلامی با مقام معظم رهبری اشاره کرد.

این یادداشت به شرح ذیل است:

پیش از آن شرکت کنندگان در کنفرانس وحدت برای دیدار با رهبر معظم انقلاب سوار ماشین ها شوند، هر کدام از آن ها یک کارت مخصوص به نام خود را دریافت کردند و براساس تدابیر امنیتی برای حفاظت از مقام معظم رهبری کسی نمی توانست بدون این کارت در دیدار با ایشان حاضر شود. پیش از حرکت مسئول تشریفات از همه شرکت کنندگان پرسید که آیا کارت خود را دریافت کنند یا خیر.

مشخص شد که همه شرکت کنندگان در کنفرانس وحدت به جز "اسامه حمدان" از رهبران حرکت حماس کارت را دریافت کردند. در این جا مسئول ایرانی تشریفات به حمدان نزدیک شد و به او گفت که آقای حمدان شما حماس هستید و نیازی به کارت ندارید، شما مهمان ویژه و وی آی پی هستید.

جمهوری اسلامی شیعی این گونه به حرکت های مقاومتی سنی نگاه می کند و این گونه وحدت اسلامی که امام خمینی(ره) آن را احیا کرد، متجلی شد. ان شاء الله افرادی که عقده های مذهبی دارند، شفا پیدا کنند و صاحبان افکار متعصب جاهلی یا هدایت شوند یا از بغض و کینه بمیرند از هر مذهبی که باشند.

منبع:ابنا


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.